Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Twój e-mail
Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Przyszła pora na kolejny podcast z cyklu Poznaj WebWave. Tym razem rozmawialiśmy z Pawłem Dudą, jednym z najstarszych stażem pracowników naszej firmy, który obejmuje stanowisko Full Stack Developera. 

Do zadań Pawła należy praca nad rozwojem naszego narzędzia. Właściwie od rozpoczęcia kariery w WebWave, do teraz, jego obowiązki się nie zmieniły - z jednym wyjątkiem! Kiedy kreator jeszcze raczkował, pisał też inne aplikacje, na które dział IT przyjmował zlecenia. 

Paweł studiuje Informatykę na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Pasja do programowania pojawiła się u niego dopiero na studiach. Wcześniej, jak większość młodych ludzi, nie do końca wiedział, czym chce się zajmować w przyszłości. 

Nasz kolega przewyższa swoim stażem pracy większość zespołu - trwa on już blisko 6 lat! Czego nauczyło go WebWave? To jego pierwsza styczność z zawodem programisty. Kiedy zaczął tu pracować, nasza firma była jeszcze małym startupem z siedzibą na zapleczu sklepu spożywczego. Mógł zatem obserwować, w jaki sposób tworzyć zespół IT od zera, jak budowane są relacje w firmie oraz jak prowadzić biznes. 

Paweł lubi pomagać, co doceniają wszyscy pracownicy WebWave. On sam twierdzi, że rozwiązywanie problemów i tłumaczenie ich daje mu największą satysfakcję w pracy. Żartuje też, że najbardziej lubi otrzymywać wynagrodzenie za to, co potrafi. 

To tylko kilka tematów, które rozwinęliśmy z Pawłem. Jeśli interesuje Cię, co jest najtrudniejsze w pracy Full Stack Developera, dlaczego nasz kolega zdecydował się na pracę w WebWave, jakie ma rady dla osób, które chcą zacząć przygodę z programowaniem i wiele więcej, odsłuchaj całego podcastu! Obejrzyj poniższe wideo lub odwiedź nasz kanał na YouTube.

 

 


 

Sprawdź poprzednie podcasty:

 

Autorzy: Bartosz Zalipski, Natalia Czaplicka

18 lutego 2021

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Poznaj WebWave - rozmowa z Pawłem Dudą - Full Stack Developerem

 

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!
 

- 50%

WIELKA PROMOCJA NA BLACK FRIDAY!

na Pakiet Premium w WebWave

ODBIERZ RABAT