Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autorzy: Bartosz Zalipski, Natalia Czaplicka

Poznaj WebWave - rozmowa z Pawłem Dudą - Full Stack Developerem

Przyszła pora na kolejny podcast z cyklu Poznaj WebWave. Tym razem rozmawialiśmy z Pawłem Dudą, jednym z najstarszych stażem pracowników naszej firmy, który obejmuje stanowisko Full Stack Developera. 

 

 

Do zadań Pawła należy praca nad rozwojem naszego narzędzia. Właściwie od rozpoczęcia kariery w WebWave, do teraz, jego obowiązki się nie zmieniły - z jednym wyjątkiem! Kiedy kreator jeszcze raczkował, pisał też inne aplikacje, na które dział IT przyjmował zlecenia. 

Paweł studiuje Informatykę na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Pasja do programowania pojawiła się u niego dopiero na studiach. Wcześniej, jak większość młodych ludzi, nie do końca wiedział, czym chce się zajmować w przyszłości. 

Nasz kolega przewyższa swoim stażem pracy większość zespołu - trwa on już blisko 6 lat! Czego nauczyło go WebWave? To jego pierwsza styczność z zawodem programisty. Kiedy zaczął tu pracować, nasza firma była jeszcze małym startupem z siedzibą na zapleczu sklepu spożywczego. Mógł zatem obserwować, w jaki sposób tworzyć zespół IT od zera, jak budowane są relacje w firmie oraz jak prowadzić biznes. 

Paweł lubi pomagać, co doceniają wszyscy pracownicy WebWave. On sam twierdzi, że rozwiązywanie problemów i tłumaczenie ich daje mu największą satysfakcję w pracy. Żartuje też, że najbardziej lubi otrzymywać wynagrodzenie za to, co potrafi. 

To tylko kilka tematów, które rozwinęliśmy z Pawłem. Jeśli interesuje Cię, co jest najtrudniejsze w pracy Full Stack Developera, dlaczego nasz kolega zdecydował się na pracę w WebWave, jakie ma rady dla osób, które chcą zacząć przygodę z programowaniem i wiele więcej, odsłuchaj całego podcastu! Obejrzyj poniższe wideo lub odwiedź nasz kanał na YouTube.

 


 

Sprawdź poprzednie podcasty:

 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

18 lutego 2021

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: