Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

CMS

Content Management System (System Zarządzania Treścią). Panel umożliwiający zmianę wybranych treści na stronie internetowej bez konieczności kodowania.

COOKIE

Pliki wysyłane przez serwis internetowy na urządzenie, z którego użytkownik wchodzi na stronę. Stosuje się je w celu utrzymania sesji i zebrania innych informacji ułatwiających personalizację treści.

COPY

Materiał reklamowy w formie tekstu.

CLOAKING

Udostępnianie robotom Google innej treści niż ta, która jest widoczna dla użytkowników. Należy do działań Black Hat SEO.

CHAT

Narzędzie, dzięki któremu wiele osób może komunikować się ze sobą w czasie rzeczywistym przez internet bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

CACHE

Rodzaj pamięci komputera przechowującej najczęściej wykorzystywane informacje.

C

BRIEF

Dokument, który zawiera najważniejsze informacje konieczne do przeprowadzenia kampanii marketingowej.

Dowiedz się więcej na temat przygotowania briefu dla strony internetowej.

BRANDING

Budowanie świadomości oraz pozytywnego wizerunku marki w grupie potencjalnych klientów.

BLOG

Typ strony www, w której większość treści stanowią teksty . Artykuły na blogu są najczęściej powiązane ze sobą tematycznie i dotyczą konkretnej dziedziny.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

BLACK HAT SEO

Nieuczciwe praktyki, które mają za zadanie oszukać algorytmy Google tak, aby strona znalazła się wyżej w wynikach wyszukiwania.

B

Oto druga część naszego słowniczka pojęć z dziedziny e-marketingu. Zapraszamy do lektury!

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.2

 

11 lutego 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.2

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się