Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Jak być kreatywnym webdesignerem

Poznaj WebWave: rozmowa z Łukaszem Gajewskim - Product Ownerem

17 września 2020

Dzisiaj na blogu WebWave zaczynamy nową serię. Przybliżymy w niej sylwetki osób odpowiedzialnych za tworzenie, rozwój i promocję naszego kreatora. Dowiemy się, czym zajmują się na co dzień, jak wyglądała ich ścieżka zawodowa oraz co robią w czasie wolnym. 

 

 

Jako pierwszy na rozmowę zgodził się Łukasz Gajewski. Łukasz odpowiada za rozwój naszego narzędzia. Zajmuje się planowaniem i wdrażaniem nowych funkcji kreatora. O wszystkich ważnych dla Użytkowników zmianach możesz przeczytać tutaj

Proces pracy nad nowościami zaczyna się od poznania potrzeb klientów. Źródłem wiedzy są tu przede wszystkim uwagi dotyczące pracy w kreatorze zgłaszane do Działu Supportu WebWave. Inne kanały komunikacji to głównie grupa na Facebooku i narzędzie Vote

Po zebraniu informacji na temat potrzeb użytkowników, zespół naszych programistów opracowuje listę wdrożeń i na jej podstawie rozpoczyna pracę. Większe nowości są wprowadzane przynajmniej kilka razy w miesiącu. Do tego dochodzą drobne usprawnienia, co daje łącznie nawet kilkadziesiąt modyfikacji w kreatorze! 

Zanim trafił do WebWave, Łukasz zajmował się między innymi pracą w sprzedaży i tworzeniem aplikacji dla… katolików, którzy chcą mieć dostęp do informacji pochodzących z katolickich mediów w jednym miejscu. Całą rozmowę z Łukaszem możecie znaleźć poniżej. 

 

 

 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Autor: Jan Chmielowski

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog