Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Poznaj WebWave: rozmowa z Łukaszem Gajewskim - Product Ownerem

17 września 2020

Dzisiaj na blogu WebWave zaczynamy nową serię. Przybliżymy w niej sylwetki osób odpowiedzialnych za tworzenie, rozwój i promocję naszego kreatora. Dowiemy się, czym zajmują się na co dzień, jak wyglądała ich ścieżka zawodowa oraz co robią w czasie wolnym. 

 

 

Jako pierwszy na rozmowę zgodził się Łukasz Gajewski. Łukasz odpowiada za rozwój naszego narzędzia. Zajmuje się planowaniem i wdrażaniem nowych funkcji kreatora. O wszystkich ważnych dla Użytkowników zmianach możesz przeczytać tutaj

Proces pracy nad nowościami zaczyna się od poznania potrzeb klientów. Źródłem wiedzy są tu przede wszystkim uwagi dotyczące pracy w kreatorze zgłaszane do Działu Supportu WebWave. Inne kanały komunikacji to głównie grupa na Facebooku i narzędzie Vote

Po zebraniu informacji na temat potrzeb użytkowników, zespół naszych programistów opracowuje listę wdrożeń i na jej podstawie rozpoczyna pracę. Większe nowości są wprowadzane przynajmniej kilka razy w miesiącu. Do tego dochodzą drobne usprawnienia, co daje łącznie nawet kilkadziesiąt modyfikacji w kreatorze! 

Zanim trafił do WebWave, Łukasz zajmował się między innymi pracą w sprzedaży i tworzeniem aplikacji dla… katolików, którzy chcą mieć dostęp do informacji pochodzących z katolickich mediów w jednym miejscu. Całą rozmowę z Łukaszem możecie znaleźć poniżej. 

 

 

 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

Autor: Jan Chmielowski

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się