Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Snippet - krótki opis zawartości strony internetowej. Znajduje się na liście wyników wyszukiwania pod tytułem witryny. Zawiera najczęściej podstawowe informacje dotyczące treści strony. 

Słowo kluczowe - wyrażenie wpisywane przez użytkownika w okno wyszukiwarki. Na jego podstawie wyszukiwarka wyświetla listę stron, na których znajduje się dana fraza. 

Sklep internetowy - rodzaj serwisu internetowego, który pozwala na dokonanie zakupów online. Jest jedną z najpopularniejszych form handlu w sieci. Zakupu dokonuje się najczęściej poprzez dodanie produktów do wirtualnego koszyka i wypełnienie formularza z opcjami dostawy i płatności. 

Sklep internetowy w WebWave założysz tutaj.

Serwis internetowy - grupa powiązanych ze sobą stron udostępniana pod wspólnym adresem głównym. Do serwisów internetowych należą między innymi blogi, portale społecznościowe czy biblioteki internetowe.

Serwer - komputer podłączony do internetu, na którym znajdują się pliki udostępniane innym urządzeniom. Określenie serwer może też odnosić się do oprogramowania umożliwiającego udostępnianie plików.

SERP - Search Engine Results Page, strona wyników wyszukiwania. Podstrona wyszukiwarki internetowej, na której wyświetla się lista witryn zawierających wpisaną wcześniej w okno wyszukiwarki frazę kluczową. 

SEO - Search Engine Optimization, optymalizacja stron internetowych. Proces który ma na celu umieszczenie strony internetowej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Dzieli się na On-site SEO, czyli działania prowadzone na stronie, i Off-site Seo, czyli działania prowadzone poza stroną, głównie pozyskiwanie linków. 

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

SEM - Search Engine Marketing, marketing w wyszukiwarkach internetowych. Działania reklamowe, które mają na celu poprawę pozycji strony w organicznych i płatnych wynikach wyszukiwania. 

Sandbox - przestrzeń na dysku komputera, która umożliwia bezpieczne uruchamianie programów mogących stanowić zagrożenie. Ułatwia bezpieczne korzystanie z oprogramowania nieposiadającego pewnych zabezpieczeń. 

SaaS - Software as a service, oprogramowanie jako usługa. Model działania oprogramowania, w którym dany program jest przechowywany na serwerach należących do jego twórców i udostępniany użytkownikom przez internet. 

S

W 10. części naszego cyklu poznasz kolejną porcję haseł

związanych z projektowaniem stron i ich promocją w internecie.

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.10

06 sierpnia 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz. 10

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!