Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!

Koniecznie przeczytaj podobne artykuły:

Autorzy: Jan Chmielowski, Irina Jewsiewicka

 

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

HubSpot - Producent oprogramowania służącego do marketingu w mediach społecznościowych, zarządzania treścią, tworzenia stron docelowych (landing page), analizy stron www, obsługi klienta i SEO.

HTTPS - Hypertext Transfer Protocol Secure. Odpowiednik protokołu HTTP, w którym przesyłane informacje są szyfrowane. Dzięki temu połączenie jest bardziej bezpieczne.

HTTP - Hypertext Transfer Protocol. Zbiór zasad dotyczących komunikacji serwera z klientem. Protokół HTTP umożliwia użytkownikom dostęp do informacji zawartych na stronie.

HTML - HyperText Markup Language, czyli hipertekstowy język znaczników. Język programowania używany do prezentacji treści stron internetowych.

Kompleksowy artykuł dotyczący języka HTML

Hosting - usługa polegająca na udostępnianiu miejsca na pliki tworzące stronę na serwerze, czyli komputerze na stałe podłączonym do internetu. Hosting umożliwia publikację strony w sieci.

Header  - inaczej nagłówek. Wyróżniony tekst, który zawiera tytuł i podtytuły tekstu. W nagłówku na stronie internetowej najczęściej umieszcza się słowa kluczowe na które pozycjonuje się dana witryna.

H

Google Ads - system reklamowy Google, który daje możliwość wyświetlania linków sponsorowanych na stronie wyników wyszukiwania i w witrynach korzystających z Google Adsense.

Google Adsense  - serwis reklamowy Google, który umożliwia właścicielom stron umieszczanie na nich reklam kontekstowych dopasowanych do konkretnych użytkowników na podstawie ich zachowania w internecie.

Google Analytics - narzędzie służące do analizy statystyk strony internetowej. Umożliwia między innymi generowanie raportów na temat ruchu i segmentowanie użytkowników na podstawie źródła ruchu lub zachowania na stronie.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Generacja leadów - proces polegający na zbieraniu danych potencjalnych klientów. Do generacji leadów wykorzystuje się między innymi email marketing, content marketing (e-booki, raporty, case studies), czy social media.

G

Przedstawiamy kolejną część naszego zbioru najważniejszych pojęć,

których znajomość pomoże Ci w tworzeniu strony i zarządzaniu witryną.

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.5

09 kwietnia 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.5

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się