Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

jak dodać przycisk do strony

Hosting 
z kreatorem stron WebWave

02 czerwca 2021

W WebWave staramy się ułatwić użytkownikom tworzenie i utrzymanie stron internetowych. Mając świadomość tego, jak bardzo ważny jest hosting, dbamy o jego jakość i parametry. Sprawdź, dlaczego hosting z kreatorem stron WebWave jest dobrym rozwiązaniem, dowiedz się, co ma wpływ na jego jakość i zobacz jakie warunki oferuje WebWave!

Hosting strony - co to jest?

Hosting to usługa, dzięki której strona www jest widoczna w sieci. To przestrzeń dyskowa, na której znajduje się witryna i wszystkie jej elementy takie jak pliki, zdjęcia czy poczta e-mail. Stanowi wydzieloną część serwera, która pozwala na udostępnianie w sieci określonych zasobów. Na stronę internetową możesz wejść w każdym dowolnym momencie i o każdej porze, dlatego potrzebuje ona serwera działającego 24 h na dobę, który zapewni jej widoczność w sieci. Każdy serwer posiada określoną wydajność, przestrzeń, system i warunki bezpieczeństwa. Mówiąc najprościej - serwer to komputer, a usługa, dzięki której udostępnia się na nim miejsce i zasoby to hosting. Bez niego strona www, jest bezużyteczna, dlatego posiadanie tej usługi, to konieczność.

 

Dołącz do 376 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 
 

Darmowy hosting w WebWave

Niektórzy usługodawcy każą sobie płacić za hosting oraz dodatkowo za samą rejestrację. W WebWave nie musisz się o nic martwić. Jako nasz użytkownik hosting masz za darmo, dodatkowo nie jest to ograniczone limitem czasowym. Tak długo, jak jesteś użytkownikiem naszego kreatora, nie musisz się przejmować tą kwestią.

 

Jak wybrać dobry hosting dla strony internetowej?

Hostingi różnią się od siebie parametrami. Niektóre z nich mogą być tańsze, ale przy tym tracić na jakości, chociażby w kwestii bezpieczeństwa. W WebWave zadbaliśmy o jakość tej usługi. Zatem, czym cechuje się dobry hosting?

Pojemność

Pojemność, to wyznaczona ilość miejsca na serwerze, która przeznaczona jest do użytku klienta i mierzona jest w gigabajtach. W przypadku hostingu są to pliki tworzące stronę, grafiki, zdjęcia, filmy czy poczta e-mail. Pojemność, jest szczególnie istotna dla wszystkich osób, które planują założyć własny sklep internetowy, prowadzić bloga, udostępniać wiele zdjęć i filmów czy posiadać wiele skrzynek pocztowych pod własnym adresem.

Co ciekawe w WebWave pojemność hostingu jest nielimitowana, dlatego nie będziesz musiał się ograniczać. Zaprojektujesz stronę dokładnie, taką, jaką chcesz, bez względu na to ile miejsca ona zajmie i ile podstron stworzysz. Kreator jest ściśle powiązany z hostingiem, dlatego stronę opublikujesz jednym kliknięciem. 

Transfer miesięczny

Transfer określa ilość danych, jaka może zostać przesłana. Każde wejście na naszą stronę oraz wgranie nowych materiałów pobiera określoną liczbę danych. Każda, w miarę często odwiedzana i aktualizowana o nowe elementy strona, będzie wykorzystywać dużą ilość transferu. Zazwyczaj jest on rozliczany miesięcznie i po wykorzystaniu limitu należy dokupić dodatkowy pakiet, inaczej witryna nie będzie w ogóle działać. W przypadku korzystania z naszego kreatora unikniesz dodatkowych i nieplanowanych opłat, ponieważ transfer w WebWave jest nieograniczony. 

Szybkość serwerów

Od szybkości serwerów, zależna jest jakość wyświetlania strony www. Serwery, z których korzystamy, są w Polsce, dlatego czas ładowania jest krótszy niż w przypadku tych zagranicznych. Dzięki temu Twoja strona będzie wyświetlana płynnie i bez żadnych przeszkód. 

Uptime 

Jest to gwarantowany czas bezawaryjnego działania i dostępu do usługi wyrażony w procentach. Jego minimalna wartość powinna wynosić 99%. Warto zwracać uwagę na ten parametr, gdyż jest on ważny, jeśli chodzi o widoczność naszej strony. Uptime dotyczący hostingu oferowanego przez WebWave wynosi aż 99,97% nieustannego działania, liczonego w ciągu ostatnich 90 dni.

Bazy danych  

Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie posiada serwer. Do jak najodpowiedniejszego dopasowania hostingu należy sprawdzić, jakie dostępne technologie zostaną wykorzystane do stworzenia witryny. Najlepiej wybrać te, które umożliwiają tworzenie baz danych. Dzięki temu strona www zajmie mniej miejsca.

Bezpieczeństwo

Każda dobra usługa hostingowa powinna zawierać gwarantowany pakiet bezpieczeństwa. W przypadku niektórych z nich, o bezpieczeństwo musimy zadbać sami. Z WebWave możesz być bezpieczny. U nas możesz liczyć na ochronę przed zewnętrznymi atakami oraz zapasowe kopie bezpieczeństwa, przechowywane nawet do 30 dni, a utrzymanie i wszelkie aktualizacje będą leżeć po naszej stronie. Co ważne oferujemy darmowe certyfikaty SSL, które otrzymasz wraz z pakietem premium. Wszelkie rejestry dotyczące Twojej strony www są cały czas monitorowane w poszukiwaniu potencjalnych ataków i nieprawidłowości, a w razie problemów reagujemy na nie błyskawicznie.

Hosting z kreatorem stron WebWave jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników. Wszystko, co potrzebne do utrzymania strony zawiera się w naszym pakiecie, a Ty nie musisz się martwić o nic więcej.

Jak skorzystać z hostingu w WebWave?

Nie ma nic prostszego. Pierwsze co musisz zrobić, to zarejestrować się i zacząć tworzyć własną stronę w kreatorze WebWave. W  oferowanym przez nas pakiecie premium skorzystasz z nieograniczonych możliwości hostingu oraz dodatkowo - zarejestrujesz domenę, na rok za darmo. Teraz wystarczy już tylko opublikować witrynę i gotowe! 

 

Dlaczego warto postawić na hosting w  WebWave?

Wybór dobrego hostingu, jest dosyć ciężkim zadaniem. W większości przypadków zakup nie jest trafny, ponieważ użytkownicy głównie sugerują się zasłyszaną reklamą, a nie rzeczywistymi parametrami, których potrzebują. Aby dobrze wybrać, warto zasięgnąć porady specjalisty. 

W WebWave nie musisz się nad niczym zastanawiać. Sami wybraliśmy najlepsze parametry dopasowane do Ciebie. Oferujemy transfer bez limitu, nieograniczoną pojemność hostingu oraz dowolną ilość podstron. Wszystko po to, aby móc stworzyć swoją stronę www dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Zawsze sprawdzamy i testujemy wszystkie nowinki w dziedzinie bezpieczeństwa i wdrażamy je na bieżąco. W razie potrzeby, w każdym momencie możesz również eksportować stronę w HTML lub CSM i wrzucić na inny, wybrany przez siebie serwer. 

Hosting z kreatorem stron WebWave jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników. Wszystko, co potrzebne do utrzymania strony zawiera się w naszym pakiecie, a Ty nie musisz się martwić o nic więcej.

Nasz kreator stron www zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby nawet początkująca osoba mogła sobie poradzić, jednak w razie jakichkolwiek problemów, jesteśmy dla Ciebie. W dowolnym momencie możesz napisać do nas na czacie, skontaktować się mailowo lub telefonicznie. Nie czekaj i zacznij już teraz! 
 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Autor: Paula Niziołek

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog