Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Jak zlecić stworzenie strony

Interakcje po scrollowaniu w WebWave

05 sierpnia 2021

Czy wiesz, że w WebWave możesz stworzyć ciekawe efekty oraz animacje elementów, pojawiające się podczas przewijania oraz sprawić, że Twoja strona będzie interaktywna? A to wszystko za sprawą interakcji po scrollowaniu. Sprawdź, do czego możesz wykorzystać tę funkcję!

Co to są interakcje po scrollowaniu?

 

To efekty animacyjne pokazujące się podczas przewijania strony internetowej, które możesz zobaczyć, chociażby tutaj. Dzięki nim wprawisz w ruch dowolne elementy, zmienisz ich kolory, ukryjesz je i sprawisz, że będą pojawiać się w wybranym momencie lub zmieniać się po najechaniu na nie myszką. Co ważne, to Ty sam ustalasz dokładny czas i miejsce, w którym dana interakcja ma się pojawić. 

Przewijanie po scrollowaniu jest często wykorzystywane po to, aby zwiększyć użytkownikom wygodę poruszania się po stronie, ale nie tylko. Ma to za zadanie wywrzeć na nim pozytywne doświadczenie pod kątem UX. Tak stworzona strona staję się interaktywna i z pewnością zrobi duże wrażenie na Twoich odbiorcach.

Scrolowanie strony pozwala skupić uwagę na jednym, konkretnym elemencie i pomaga w podjęciu szybkiej decyzji, o tym czy jest on dla nas interesujący, czy też nie. Wykorzystanie interakcji zwiększa szansę na pozytywny odbiór danego produktu lub usługi i jest bardzo przydatne w sukcesywnej sprzedaży. Dodatkowo jest to prosta i niewymagająca czynność, co dla naszego odbiorcy jest bardzo ważne. Jakie są jeszcze inne zalety interakcji po scrollu?

 

Dołącz do 389 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 
 

Co daje nam funkcja interakcji po scrollowaniu?

 

Efekt płynności na stronie

 

Funkcja scrollowania działa na zasadzie bieżącego ładowania treści na stronie. Dopiero w momencie, gdy przewiniemy ją w dół, wyświetlą nam się kolejne materiały. Dzięki temu będzie ona bardziej przejrzysta i ciekawa, a cała jej zawartość będzie ładować się płynnie.

 

Szybsze ładowanie

 

Dzięki temu, że elementy nie będą widoczne stale a jedynie po scrollowaniu, strona będzie ładować się szybciej i działać płynniej. Nie będzie też przeładowana, co wpłynie pozytywnie na jej konwersje. 

 

Scrollytelling 

 

Jest to nic innego jak wizualne opowiadanie przez animowane przewijanie. Jest to świetne rozwiązanie na stworzenie ciekawej i oryginalnej historii lub prezentacji na stronie. To też ciekawa forma na zaprezentowanie produktu lub usługi.

 

Pozwala stworzyć oryginalne portfolio

 

Jesteś freelancerem lub artystą? Chciałbyś w ciekawy sposób zaprezentować swoje umiejętności? Dzięki interakcjom po scrollowaniu stworzysz oryginalne portfolio. Czas wyróżnić się w tłumie i zwiększyć swoje szanse na zdobycie nowych zleceń!

 

Interaktywna prezentacja produktu

 

Prowadzisz sklep online? Z pewnością chciałbyś w ciekawy sposób zaprezentować swój produkt. Właśnie w tym pomogą Ci interakcje po scrollowaniu. Dzięki nim zaprezentujesz go  w zjawiskowy sposób i zwiększysz szanse na jego sprzedaż.

 

Uporządkowane treści

 

W przypadku stron stworzonych z użyciem interakcji po scrollu wszystko ma swoje miejsce a sama witryna staje się przejrzysta i czytelna dla użytkownika. Każdy element możesz ukryć i sprawić, aby pojawiał się tylko w wybranym przez Ciebie momencie. 

 

Wzbudzi zainteresowanie użytkowników

 

Ten efekt z pewnością przyciągnie nowych odbiorców oraz w kreatywny sposób zwróci ich uwagę na Twój produkt. Interakcje po scrollowaniu dają wiele możliwości. Dzięki nim będziesz mógł wybić się z tłumu i stworzyć oryginalną stronę www, jakiej nie ma Twoja konkurencja. 

 

Poznaj inne ciekawe funkcje w WebWave!

 

RWD

 

To nic innego jak dopasowanie wyglądu strony do widoku na różnych urządzeniach mobilnych. Nie ważne, czy to jest laptop o dużej matrycy, czy telefon komórkowy - Twoja strona będzie zawsze wyglądać dobrze.

W WebWave do swojej dyspozycji masz aż 4 widoki RWD, widoczne po jednym kliknięciu, dlatego swoją stronę dostosujesz szybko i bez żadnych problemów. Dowiedz się więcej o funkcji RWD!

 

Interakcje

 

Wyskakujące okno? Rozwijane menu? Zakładki? Informacje promocyjne, które można zamknąć? Czy może slider z filmem? Te i inne funkcje znajdziesz w kreatorze WebWave. 

Im więcej interakcji, tym strona staje się ciekawsza dla użytkownika. Dzięki nim możesz stworzyć stronę która zaangażuje i zachwyci Twoich odbiorców. Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie sprawdź możliwości jakie dają interakcje w WebWave!

 

Dynamiczne położenie i rozmiar elementów

 

Ciekawa funkcja dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. Po przełączeniu panelu w tryb PRO będziesz mógł ustawić elementy na stronie według dynamicznych jednostek vh, vw oraz %. Dzięki temu Twoja strona automatycznie dostosuje się do wielkości dowolnego ekranu.

 

Sprawdź możliwości interakcji po scrollowaniu już teraz!

 

Właśnie poznałeś możliwości funkcji interakcji po scrollowaniu. Czas ich wypróbować! 

Ciekawa i pełna animacji strona to idealny sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji i przykucie uwagi niejednego użytkownika. 

Przekonaj się, że w naszym kreatorze interaktywną stronę zrobisz bez problemu, a w razie potrzeby nasz support chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, a skontaktować się z nami możesz za pomocą czatu, maila bądź telefonicznie.  


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

 

Autor: Paula Niziołek

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog