Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Link kanoniczny - informacja zawarta w kodzie strony wskazująca algorytmom wyszukiwarki pożądany adres URL strony. Ich stosowanie pomaga uniknąć duplikacji treści.

Link baiting - działania mające na celu pozyskanie linków zewnętrznych bez konieczności płacenia za nie, najczęściej dzięki skłonieniu użytkownika do dzielenia się treścią.

Link - inaczej odnośnik lub hiperłącze to element witryny internetowej, który po kliknięciu przenosi użytkownika na inną stronę lub podstronę.

Lead nurturing - działania mające na celu budowy zaangażowania użytkowników na różnych etapach ścieżki zakupowej. W tym celu oferuje się użytkownikowi atrakcyjne dla niego informacje.

Lead - dane kontaktowe użytkowników. Lady pozyskuje się najczęściej poprzez zaoferowanie użytkownikowi korzyści (np. znaki, e-booka) w zamian za pozostawienie danych.

Landing page - strona docelowa wyświetlają się użytkownikowi, który kliknął w baner, reklamę AdWords lub inny element reklamowy umieszczony na innej stronie.

L

Kreator stron internetowych
- program umożliwiający tworzenie działających witryn internetowych bez kodowania i szybką publikację ich w internecie.

KPI - Key Performance Indicators, czyli kluczowe mierniki dokonań. Wskaźniki, które stosuje się do pomiaru poziomu osiągnięcia celu, na przykład liczba pozyskanych klientów czy zrealizowanych wysyłek.

Konwersja - wykonanie przez użytkownika pożądanej czynności na stronie, na przykład dokonanie zakupu, zapisanie się na newsletter, pobranie e-booka.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Keyword stuffing - praktyka polegająca na przesadnym nasycaniu tekstu słowami kluczowymi i umieszczaniu ich w niewłaściwym kontekście. Należy do zabiegów black hat SEO.

K

Prezentujemy kolejną część naszego materiału. Poznaj pojęcia niezbędne

w projektowaniu i prowadzeniu strony internetowej.

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.6

23 kwietnia 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.6

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Zacznij Teraz

RO