Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Link kanoniczny - informacja zawarta w kodzie strony wskazująca algorytmom wyszukiwarki pożądany adres URL strony. Ich stosowanie pomaga uniknąć duplikacji treści.

Link baiting - działania mające na celu pozyskanie linków zewnętrznych bez konieczności płacenia za nie, najczęściej dzięki skłonieniu użytkownika do dzielenia się treścią.

Link - inaczej odnośnik lub hiperłącze to element witryny internetowej, który po kliknięciu przenosi użytkownika na inną stronę lub podstronę.

Lead nurturing - działania mające na celu budowy zaangażowania użytkowników na różnych etapach ścieżki zakupowej. W tym celu oferuje się użytkownikowi atrakcyjne dla niego informacje.

Lead - dane kontaktowe użytkowników. Lady pozyskuje się najczęściej poprzez zaoferowanie użytkownikowi korzyści (np. znaki, e-booka) w zamian za pozostawienie danych.

Landing page - strona docelowa wyświetlają się użytkownikowi, który kliknął w baner, reklamę AdWords lub inny element reklamowy umieszczony na innej stronie.

L

Kreator stron internetowych
- program umożliwiający tworzenie działających witryn internetowych bez kodowania i szybką publikację ich w internecie.

KPI - Key Performance Indicators, czyli kluczowe mierniki dokonań. Wskaźniki, które stosuje się do pomiaru poziomu osiągnięcia celu, na przykład liczba pozyskanych klientów czy zrealizowanych wysyłek.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Konwersja - wykonanie przez użytkownika pożądanej czynności na stronie, na przykład dokonanie zakupu, zapisanie się na newsletter, pobranie e-booka.

Keyword stuffing - praktyka polegająca na przesadnym nasycaniu tekstu słowami kluczowymi i umieszczaniu ich w niewłaściwym kontekście. Należy do zabiegów black hat SEO.

K

Prezentujemy kolejną część naszego materiału. Poznaj pojęcia niezbędne

w projektowaniu i prowadzeniu strony internetowej.

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.6

23 kwietnia 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.6

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się