Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!
 

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

RWD - Responsive Web Design. Podejście do projektowania stron internetowych, które zakłada projektowanie witryn automatycznie dostosowujących swój wygląd do wielkości ekranów, na których są wyświetlane. 

RTB - Real Time Bidding, model kupowania powierzchni reklamowej na stronie internetowej poprzez zautomatyzowaną aukcję. Reklamodawcy licytują powierzchnię reklamową, która wyświetla się użytkownikowi strony podczas konkretnej sesji. 

Robots.txt - rodzaj pliku informujący roboty Google, które treści na stronie nie mają być zaindeksowane.

Robot Google - program służący do odnajdywania i analizowania witryn pod kątem jej wartości dla wyszukiwarki Google. Ocena witryny dokonana przez roboty Google wpływa na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. 

Remarketing - ponowne kierowanie komunikatu reklamowego do użytkowników, którzy wcześniej wyrazili zainteresowanie ofertą. Prowadzenie kampanii remarketingowych umożliwia system Google AdWords.

Rebranding - zmiana jednego lub wielu elementów składających się na markę, takich jak logo, nazwa czy zakres oferowanych usług. Rebranding ma na celu podniesienie wartości marki. 

R

Pozycjonowanie - działania mające na celu poprawę pozycji strony  w Google. Należą do nich między innymi tworzenie treści zawierających odpowiednie słowa kluczowe, zdobywanie linków, prace nad przyspieszeniem ładowania się strony czy jakością jej kodu. 

Podstrona - element strony internetowej zawierająca część informacji, które można znaleźć w witrynie. Celem tworzenia podstron jest usystematyzowanie treści strony i ułatwienie nawigacji użytkownikom. 

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Permalink - stały adres URL, który odnosi się do danego zasobu, na przykład strony, podstrony czy postu. Najczęściej składa się z nazwy domeny i sluga, czyli ciągu znaków, który znajduje się za nazwą domeny. 

PageRank - wskaźnik opracowany przez firmę Google, który ocenia jakość strony na podstawie prowadzących do niej linków. Jest jednym z czynników decydujących o pozycji witryny w wynikach wyszukiwania.

P

Oto kolejna część słowniczka pojęć,

które przydadzą Ci się w tworzeniu Twojej strony internetowej i jej promocji w sieci. 

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.9

23 lipca 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.9

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się