Twój e-mail
Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

WebWave i Google Internetowe Rewolucje!

Z dumą informujemy, że już wkrótce kreator stron w WebWave będzie polecany uczestnikom projektu Google Internetowe Rewolucje!

Inicjatywa pomaga małym i średnim firmom rozwijać biznes w internecie. Mogą z niego też skorzystać osoby planujące otwarcie własnej działalności, które chcą zdobyć wiedzę na temat promocji w sieci.

Cieszymy się, że nasz kreator będzie pomagał firmom w zdobywaniu nowych klientów!

 

Czym jest projekt Google Internetowe Rewolucje?

Projekt Internetowe Rewolucje skierowany jest do przedsiębiorców i pracowników firm, którzy chcą podnieść poziom swoich umiejętności cyfrowych i wykorzystać internet do rozwoju biznesu i zdobycia nowych klientów.

Jak nazwa wskazuje – sam projekt jest dosyć rewolucyjny. Oferuje uczestnikom profesjonalne wsparcie ich działań w sieci, stworzenie indywidualnej strategii rozwoju, a przede wszystkim – ogromną porcję wiedzy na temat tego, czym jest marketing internetowy i jak go najlepiej wykorzystać.

 

Jak Google Internetowe Rewolucje pomaga firmom?

Przede wszystkim – edukując.

Dzięki Internetowym Rewolucjom przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się dużo o widoczności firmy w internecie, kampaniach reklamowych Google Ads, Facebook Ads czy komunikacji mailowej z klientami.

Dodatkowo uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy jednego z 30 doradców.

W ramach takich konsultacji uczestnicy Internetowych Rewolucji mogą stworzyć praktyczną i dopasowaną do potrzeb firmy strategię marketingową (ale nie tylko).

Same konsultacje odbywają się indywidualnie, w miejscu i czasie wspólnie ustalonym z doradcą. To może być siedziba Twojej firmy lub ulubiona kawiarnia :). Ustalisz to po zarejestrowaniu.

 

Do tej pory w projekcie wzięło udział ponad 100 tysięcy osób z Polski. Ich opinie są jednoznaczne: wiedza i umiejętności zdobyte podczas Internetowych Rewolucji pomogły im rozwinąć biznes.

Z badań przeprowadzonych wśród uczestników projektu wynika, że 59% z nich zanotowało wzrost obrotów dzięki wprowadzeniu w życie nowej wiedzy, a 83% osób zmieniło sposób korzystania z narzędzi internetowych. Te liczby mówią same za siebie.

webwave i google internetowe rewolucje

WebWave w Google Internetowe Rewolucje

Podczas konsultacji uczestnicy Google Internetowe Rewolucje mogą zapoznać się z możliwościami różnych narzędzi, które przydają się w promowaniu biznesu w sieci.

Już niedługo w gronie tych narzędzi pojawi się WebWave!

Dla wszystkich uczestników projektu Google przygotowaliśmy specjalną ofertę :).

 

Jak dołączyć do Google Internetowe Rewolucje?

To proste: wystarczy, że wejdziesz na stronę projektu i zarejestrujesz się. Google Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt, więc jedyne czego potrzebujesz to trochę czasu na przyswojenie wiedzy (bardzo konkretnej i jasno przedstawionej) i konsultacje z doradcą.

A potem? Możesz przekonać jak dużo możesz zrobić w internecie i jak wielu klientów czeka tam na Ciebie :).

Koniecznie przeczytaj inne artykuły na naszym blogu:

22 listopada 2018

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

WebWave polecany uczestnikom projektu Google Internetowe Rewolucje!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!
 

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI