Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

WebWave i Google Internetowe Rewolucje!

WebWave polecany uczestnikom projektu Google Internetowe Rewolucje!

22 listopada 2018

Z dumą informujemy, że już wkrótce kreator stron w WebWave będzie polecany uczestnikom projektu Google Internetowe Rewolucje!

Inicjatywa pomaga małym i średnim firmom rozwijać biznes w internecie. Mogą z niego też skorzystać osoby planujące otwarcie własnej działalności, które chcą zdobyć wiedzę na temat promocji w sieci.

Cieszymy się, że nasz kreator będzie pomagał firmom w zdobywaniu nowych klientów!

 

Czym jest projekt Google Internetowe Rewolucje?

Projekt Internetowe Rewolucje skierowany jest do przedsiębiorców i pracowników firm, którzy chcą podnieść poziom swoich umiejętności cyfrowych i wykorzystać internet do rozwoju biznesu i zdobycia nowych klientów.

Jak nazwa wskazuje – sam projekt jest dosyć rewolucyjny. Oferuje uczestnikom profesjonalne wsparcie ich działań w sieci, stworzenie indywidualnej strategii rozwoju, a przede wszystkim – ogromną porcję wiedzy na temat tego, czym jest marketing internetowy i jak go najlepiej wykorzystać.

 

Jak Google Internetowe Rewolucje pomaga firmom?

Przede wszystkim – edukując.

Dzięki Internetowym Rewolucjom przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się dużo o widoczności firmy w internecie, kampaniach reklamowych Google Ads, Facebook Ads czy komunikacji mailowej z klientami.

Dodatkowo uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy jednego z 30 doradców.

W ramach takich konsultacji uczestnicy Internetowych Rewolucji mogą stworzyć praktyczną i dopasowaną do potrzeb firmy strategię marketingową (ale nie tylko).

Same konsultacje odbywają się indywidualnie, w miejscu i czasie wspólnie ustalonym z doradcą. To może być siedziba Twojej firmy lub ulubiona kawiarnia :). Ustalisz to po zarejestrowaniu.

 

Do tej pory w projekcie wzięło udział ponad 100 tysięcy osób z Polski. Ich opinie są jednoznaczne: wiedza i umiejętności zdobyte podczas Internetowych Rewolucji pomogły im rozwinąć biznes.

Z badań przeprowadzonych wśród uczestników projektu wynika, że 59% z nich zanotowało wzrost obrotów dzięki wprowadzeniu w życie nowej wiedzy, a 83% osób zmieniło sposób korzystania z narzędzi internetowych. Te liczby mówią same za siebie.

webwave i google internetowe rewolucje

WebWave w Google Internetowe Rewolucje

Podczas konsultacji uczestnicy Google Internetowe Rewolucje mogą zapoznać się z możliwościami różnych narzędzi, które przydają się w promowaniu biznesu w sieci.

Już niedługo w gronie tych narzędzi pojawi się WebWave!

Dla wszystkich uczestników projektu Google przygotowaliśmy specjalną ofertę :).

 

Jak dołączyć do Google Internetowe Rewolucje?

To proste: wystarczy, że wejdziesz na stronę projektu i zarejestrujesz się. Google Internetowe Rewolucje to bezpłatny projekt, więc jedyne czego potrzebujesz to trochę czasu na przyswojenie wiedzy (bardzo konkretnej i jasno przedstawionej) i konsultacje z doradcą.

A potem? Możesz przekonać jak dużo możesz zrobić w internecie i jak wielu klientów czeka tam na Ciebie :).

Koniecznie przeczytaj inne artykuły na naszym blogu:

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog