Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Dołącz do ponad 460 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i bez kodowania. 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

WebWave polecany uczestnikom projektu Google Internetowe Rewolucje!

22 listopada 2018

Z dumą informujemy, że już wkrótce kreator stron w WebWave będzie polecany uczestnikom projektu Google Internetowe Rewolucje!

Inicjatywa pomaga małym i średnim firmom rozwijać biznes w internecie. Mogą z niego też skorzystać osoby planujące otwarcie własnej działalności, które chcą zdobyć wiedzę na temat promocji w sieci.

Cieszymy się, że nasz kreator będzie pomagał firmom w zdobywaniu nowych klientów!

 

Czym jest projekt Google Internetowe Rewolucje?

 

Projekt Internetowe Rewolucje skierowany jest do przedsiębiorców i pracowników firm, którzy chcą podnieść poziom swoich umiejętności cyfrowych i wykorzystać internet do rozwoju biznesu i zdobycia nowych klientów.

Jak nazwa wskazuje – sam projekt jest dosyć rewolucyjny. Oferuje uczestnikom profesjonalne wsparcie ich działań w sieci, stworzenie indywidualnej strategii rozwoju, a przede wszystkim – ogromną porcję wiedzy na temat tego, czym jest marketing internetowy i jak go najlepiej wykorzystać.

 

Zacznij teraz 

Jak Google Internetowe Rewolucje pomaga firmom?

Jak sama nazwa może nam już sugerować, zdjęcia produktowe, to takie, które wykonujemy w celu zareprezentowania danego obiektu. Powinny być one wykonane z niezwykłą starannością, aby uchwyciły tylko i wyłącznie pozytywy przedstawionego 'produktu'. Często poza samym ‘naturalnym’ wyglądem przechodzą one jeszcze przez dodatkowy proces obróbki graficznej, dzięki której możemy pozbyć się niechcianych mankamentów…i jeszcze bardziej ‘wyidealizować’ jego wygląd.

 

 

Rodzaje zdjęć produktowych 

W związku z tym, że szeroko pojęta oferta sprzedażowa/usługowa jest bardzo różnorodna, sposób jej zaprezentowania też będzie różny.

Możemy wyróżnić kilka rodzajów zdjęć produktowych- od podstawowych po bardziej skomplikowane przedsięwzięcia.

Zacznij teraz 

Jak dołączyć do Google Internetowe Rewolucje? 

Przede wszystkim – edukując.

Dzięki Internetowym Rewolucjom przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się dużo o widoczności firmy w internecie, kampaniach reklamowych Google Ads, Facebook Ads czy komunikacji mailowej z klientami.

Dodatkowo uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy jednego z 30 doradców.

W ramach takich konsultacji uczestnicy Internetowych Rewolucji mogą stworzyć praktyczną i dopasowaną do potrzeb firmy strategię marketingową (ale nie tylko).

Same konsultacje odbywają się indywidualnie, w miejscu i czasie wspólnie ustalonym z doradcą. To może być siedziba Twojej firmy lub ulubiona kawiarnia :). Ustalisz to po zarejestrowaniu.

 

Do tej pory w projekcie wzięło udział ponad 100 tysięcy osób z Polski. Ich opinie są jednoznaczne: wiedza i umiejętności zdobyte podczas Internetowych Rewolucji pomogły im rozwinąć biznes.

Z badań przeprowadzonych wśród uczestników projektu wynika, że 59% z nich zanotowało wzrost obrotów dzięki wprowadzeniu w życie nowej wiedzy, a 83% osób zmieniło sposób korzystania z narzędzi internetowych. Te liczby mówią same za siebie.

webwave i google internetowe rewolucje

WebWave w Google Internetowe Rewolucje

 

Podczas konsultacji uczestnicy Google Internetowe Rewolucje mogą zapoznać się z możliwościami różnych narzędzi, które przydają się w promowaniu biznesu w sieci.

Już niedługo w gronie tych narzędzi pojawi się WebWave!

Dla wszystkich uczestników projektu Google przygotowaliśmy specjalną ofertę :).

 

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się