Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Czas czytania: ok 7 min

Data publikacji: 02.11.2023

Top nowości w kreatorze WebWave.

wizytówka-google

Masz problemy z projektowaniem stron internetowych? Czujesz, że tworzenie treści na swojej witrynie to czasochłonne zadanie? A może marzysz o atrakcyjnym sposobie prezentacji swoich produktów i usług?
Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.
W dzisiejszym artykule przedstawimy Ci top nowości w kreatorze WebWave, które mogą zmienić Twoje podejście do projektowania stron – niezależnie od Twojego doświadczenia.

Sprawdź jak narzędzia te mogą spełnić Twoje potrzeby, zwiększyć atrakcyjność Twojej witryny i zaoszczędzić cenny czas... no i oczywiście jak z nich korzystać.  

 

1.WebWaveAIBuilder

 

WebWaveAIBuilder to prawdziwa rewolucja w projektowaniu stron internetowych.
Co oznacza to narzędzie w praktyce i dlaczego warto je wypróbować?

 

Jak działa WebWaveAIBuilder?

WebWave AI Builder wykorzystuje najnowocześniejszą technologię sztucznej inteligencji do analizy preferencji użytkowników oraz szczegółów dotyczących ich biznesu. Bazując na tego typu danych, narzędzie AI generuje stronę internetową dostosowaną do konkretnych wymagań — wprowadzasz krótki opis swojej działalności, a następnie klikasz generuj.

W ciągu kilku minut powstaje nowy projekt strony. Nie musisz martwić się elementami projektowymi ani procesem tworzenia strony, ponieważ to kreator z pomocą sztucznej inteligencji wszystkim się tu zajmie:

 • doborem fontów i kolorystyki

 • wprowadzeniem adekwatnych do opisu zdjęć i treści

 • podstronami i ich układem

 • dostosowaniem projektu do różnych ekranów

 

Jak uruchomić WebWave AI Builder?

Nic prostszego. 

 • Wystarczy, że przejdziesz do swojego panelu webmastera. Obok standardowego przycisku “Nowa strona” znajdziesz “Strona z AI”

 

 

 • Teraz wyświetli Ci się pole do wprowadzenia informacji, które są Twoim zdaniem istotne dla projektu - np. Jestem fotografem. Specjalizuję się w fotografiach ślubnych. Jeśli chodzi o kolorystykę, to zależy mi na neutralnych delikatnych kolorach….Taki opis nie powinien być zbyt długi.

 

 

 • Kliknij “Generuj stronę”. W tym momencie możesz obserwować jak po kolei budują się elementy na stronie. Animacja podczas ładowania będzie Ci też sugerowała nad jaką podstroną pracuje właśnie WebWave AI Buider. 

Projekt jest już gotowy.

Możesz go udoskonalać i dodać do niego swoje akcenty lub opublikować oryginalną wersję.

 

Korzyści w Praktyce


Szybkość i efektywność

Dzięki WebWaveAIBuilder możesz stworzyć gotową stronę internetową w zaledwie 3 minuty. Narzędzie to automatycznie generuje układ strony, dodaje odpowiednie elementy i tekst. To idealne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz strony szybko, bez konieczności poświęcania godzin na ręczne projektowanie.
 

Gotowy projekt wizualny

WebWaveAIBuilder nie tylko generuje treść tekstową, ale także dodaje obrazy i grafiki, tworząc kompletny projekt wizualny witryny. Możesz go oczywiście dostosować i spersonalizować, ale to już z góry gotowa baza, na której możesz budować.
 

Dostosowanie

Narzędzie oferuje elastyczność. Możesz pozostawić wygenerowane zdjęcia i teksty, lub podmienić je własnymi treściami. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wyglądem i treścią swojej strony, jednocześnie oszczędzając czas.
 

Idealne dla nowicjuszy i profesjonalistów

WebWaveAIBuilder jest odpowiedni zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektowaniem stron, jak i dla doświadczonych projektantów. Dla początkujących to narzędzie do tworzenia stron w prosty i intuicyjny sposób. Dla ekspertów stanowi solidną bazę do dalszego rozwoju projektu 

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub freelancerem, AIBuilder może stać się Twoim niezastąpionym narzędziem. Wyobraź sobie, że masz pomysł na nową stronę lub chcesz zaktualizować istniejącą. Z AIBuilderem, w zaledwie 3 minuty możesz mieć gotowy, wizualny projekt całej strony, który możesz później jeszcze bardziej spersonalizować. To niesamowite ułatwienie pracy dla każdego, kto ceni sobie czas i efektywność w projektowaniu stron internetowych.


 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

2.WebWave AI Writer

Kiedy przychodzi do tworzenia treści na stronie internetowej, WebWaveAIWriter jest Twoim niezastąpionym partnerem. Ten zaawansowany algorytm oparty na sztucznej inteligencji generuje teksty o wysokiej jakości, co pozwala Ci na dostarczanie interesujących informacji dla odwiedzających Twoją witrynę. Działa znacznie szybciej niż ”pisanie ręczne” i dostarcza treści zoptymalizowane pod kątem SEO.
 

Dlaczego warto korzystać z AIWriter?

Szybkość i efektywność

AIWriter generuje treść w znacznie krótszym czasie niż pisanie ręczne. To oznacza, że błyskawicznie możesz wprowadzać nowe treści na swoją stronę.
 

Zoptymalizowane pod kątem SEO

Treści wygenerowane przez AIWriter są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych, co pozwala poprawić pozycje Twojej strony i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
 

Dostosowanie

Choć treści generowane przez AIWriter są automatyczne, możesz dostosować je do swoich potrzeb i zachować dzięki temu spójność ze stylem Twojej witryny.
 

Oszczędność czasu

Jeśli tworzenie treści nie jest Twoją mocną stroną lub nie sprawia Ci przyjemności, korzystając z AI Witera więcej czasu możesz poświęcić na inne działania rozwijające Twój biznes. 

 

Jak uruchomić WebWave AI Writer?

Aby uruchomić WebWave AI Writer w kreatorze, pierwsze co należy zrobić, to oczywiście przejść do strony, na której chcemy wprowadzić treści. 

Przejdźmy jednak do konkretów. Dostęp do WebWave AI Writer’a znajdziesz:

 • Po lewej stronie panelu kreatora - ikonka “AI”

 • W panelu edycji treści - ikonka “AI” 

 • W panelu ustawień w zakładce “Element”. Tam przechodzimy do “Ustawienia tekstu”, a następnie wybieramy “Generuj treść AI” 

Aby wygenerować treści wystarczy wybrać typ treści, charakter wypowiedzi i krótką notatkę. 

 

 

Typy treści:

 • Ogólny tekst

 • Nagłówek

 • Tekst z nagłówkiem

 • Artykuł na bloga

 • Slogan reklamowy

 

Charakter wypowiedzi:

 • Neutralny

 • Profesjonalny

 • Zabawny

 • Przyjazny

 • Podekscytowany

 

Możesz też zdecydować czy chcesz, aby Twoje teksty były dostosowane pod SEO.

Jeśli chcesz wdrożyć jakieś poprawki do wygenerowanych treści, możesz zrobić to ręcznie lub przesłać sztucznej inteligencji swój komunikat dotyczący uwag. 

Pamiętaj też, że generowany przez Ciebie tekst zależny jest od wersji językowej danej strony, jeżeli utworzymy angielską wersję językową, tekst będzie generowany po angielsku.

 

Korzyści w Praktyce - w skrócie

Załóżmy, że jesteś właścicielem strony internetowej i prowadzisz sprzedaż własnoręcznie wykonanych świec. Musisz stworzyć opisy produktów, ogólny opis oferty etc. a do tego wszystkiego musisz też pracować nad nowymi wyrobami. AIWriter jest Twoim sprzymierzeńcem.
Wygenerowane treści są nie tylko szybkie i efektywne, ale także zoptymalizowane pod kątem SEO, co pomaga w pozyskiwaniu nowych odwiedzających i utrzymaniu ich na stronie… a Ty masz więcej czasu na realizowanie nowych kolekcji świec i zamówień indywidualnych. 

 

3. Karuzela Obrazów

 

Karuzela obrazów to nowość, która pozwoli Ci prezentować grafiki i zdjęcia w atrakcyjny sposób. Polega on na płynnym przepływie obiektów. Tego typu animacja na stornie stosowana jest zarówno do przedstawiania projektów, ale też atrakcyjnego podkreślenia wiarygodności (tzw. social-proof) – np. loga firm, z którymi współpracowaliśmy lub chociażby opinię naszych klientów. 

 

Dlaczego Karuzela Obrazów to Must-Have?

Wizualne efekty: Dzięki różnym efektom wizualnym, przejścia między obrazami w karuzeli przyciągną uwagę odwiedzających i sprawią, że Twoja strona będzie wyglądać nowocześnie.

Personalizacja: Możesz dostosować karuzelę, zmieniając prędkość przewijania, style i wiele innych parametrów, dostosowując ją do swoich potrzeb.

Łatwość obsługi: Nawet jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, dodawanie i zarządzanie karuzelą obrazów jest proste.
 

Jak ustawić karuzelę obrazów?

Pierwszy krok jest taki sam jak w pozostałych dwóch funkcjach, które już omówiliśmy, czyli zaczynasz od przejścia do projektu. 

Po lewej stronie panelu narzędzi znajdujących się w kreatorze znajdziemy ikonkę obrazu. Po jej rozwinięciu na czwartej pozycji umieszczona jest funkcja karuzeli. 

W ustawieniach możesz dostosować m.in. takie elementy jak: 

 • Odstępy

 • Ilość zdjęć 

 • Czas animacji: zatrzymania i przejścia 

 • Styl przejścia (np. Swing, Easy-in)

 • Kadrowanie 

 • Linkowanie 

 

 

Korzyści w Praktyce

Przyjrzyjmy się przykładowi sklepu internetowego. Dzięki karuzeli obrazów możesz wyeksponować swoje produkty w atrakcyjny sposób, zachęcając odwiedzających do przeglądania oferty.

Dynamiczne przejścia i efekty wizualne w oczach klienta uczynią Twoją stronę znacznie bardziej angażującą
— chętniej zostaną na niej dłużej, a więc tym samym podnosimy też szansę zapoznania się z ofertą i zakupu. 

 

Bonus: Już wkrótce

 

Zoom 

Pracujemy nad funkcją Zoom, czyli możliwością przybliżania i oddalania obszaru roboczego. 

W skrócie: Zyskasz możliwość jeszcze wygodniejszej pracy nad detalami swojego projektu.

 

Co przyniesie Bonusowy Zoom?

Precyzja w projektowaniu

Zoom umożliwi dokładne i szczegółowe dostosowywanie elementów Twojego projektu. To idealne narzędzie dla projektantów, którzy dbają o każdy detal.
 

Więcej kontroli

Zoom da Ci jeszcze większą kontrolę nad układem i wyglądem swojej strony. To oznacza, że Twoje projekty będą jeszcze bardziej spersonalizowane.
 

 

Jeśli jesteś projektantem graficznym lub po prostu lubisz zadbać o detale, Zoom będzie dla Ciebie jak znalazł.

Koniec z drobnymi irytacjami. Po wprowadzeniu funkcji zyskasz możliwość przemieszczania się po swoim projekcie zarówno na przybliżonym jak i oddalonym podglądzie. Trochę tak jak w Figmie.

Pozycjonowanie elementów, precyzyjne skalowanie obrazów i dokładnie dostosowywanie każdego najmniejszego fragmentu swojej strony będzie jeszcze szybsze i intuicyjne.

Top nowości w WebWave - podsumowanie 

Top nowości w kreatorze WebWave to kolejna dawka usprawnień, która czyni projektowanie stron internetowych jeszcze łatwiejsze i dostępne dla każdego. WebWaveAIBuilder i WebWaveAIWriter usprawniają pracę zarówno projektantów jak i indywidualnych użytkowników, którzy potrzebują efektywnej strony.  W grę wchodzi m.in. oszczędność czasu i pieniędzy przy jednoczesnym zachowaniu sprawczości i decyzyjności co do witryny – tego jak będzie wyglądała i jakie komunikaty się na niej znajdą. Z kolei Karuzela Obrazów dodaje Twojej stronie +10 do atrakcyjności.

Nie zapominaj śledzić aktualizacji i premiery funkcji Zoom.
Też uważasz, że tworzenie profesjonalnych stron internetowych stało jeszcze prostsze niż dotychczas?
Teraz oprócz kreatora masz jeszcze dostęp do zaawansowanych automatyzacji.

Kończymy. Przyszedł czas na testowanie nowości. Zobacz różnicę, jaką mogą przynieść Twoim projektom!

 

 

Autor: Kaja Rowicka 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

02 listopada 2023

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: