Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Monetyzacja - proces polegający na generowaniu dochodu z ruchu na stronie internetowej. Najczęściej wiąże się z pobieraniem opłat za wyświetlające się w danej witrynie reklamy.

Meta tytuł - fragment kodu HTML witryny. Wyświetla się jako tytuł strony w wynikach wyszukiwania w Google, nazwa strony w zakładce wyszukiwarki oraz w zakładce dodanej do paska ulubione.

Meta słowa kluczowe - wyróżnione przez twórcę strony frazy, które mają pomóc algorytmom Google we właściwym odczytaniu jej treści. Obecnie nie są brane pod uwagę przy indeksowaniu strony. 

Meta opis - fragment j kodu HTML strony, który opisuje, co znajduje się na danej witrynie. Użytkownicy Google widzą go jako opis strony w wynikach wyszukiwania. 

Menu strony - element nawigacji witryny internetowej. Najczęściej znajduje się w górnej części strony. Umożliwia użytkownikowi dostęp do poszczególnych podstron serwisu. 

Makieta strony - projekt witryny internetowej, który umożliwia zbadanie jej funkcjonalności, na przykład metody prezentacji informacji, sposobu w jaki użytkownik porusza się po serwisie itp. 

M

LSI - Latent semantic indexing (ang. utajone indeksowanie semantyczne), powiązane ze sobą określenia, które pomagają algorytmie wyszukiwarki Google w lepszym zrozumieniu tekstu. 

Lorem Ipsum - przykładowy tekst, którym wypełnia się projekt graficzny strony internetowej, czasopisma, lub innych materiałów graficznych. Stosuje się go w celu zaprezentowania wyglądu tekstu niezależnie od jego treści.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Linki nienaturalne - rodzaj odnośników do strony www, które zostały dodane za wiedzą i zgodą właściciela witryny do której prowadzą.
Z reguły za ich umieszczenie płaci właściciel strony docelowej. 

Linki naturalne - rodzaj odnośników do strony www, które zostały dodane bez ingerencji właściciela witryny do której prowadzą. Linki naturalne nie posiadają parametrów śledzenia URL,
a ruch z nich nie przechodzi przez narzędzia monetyzuje.

L

Oto następna część zbioru najważniejszych pojęć.
Poznaj je wszystkie, a tworzenie i zarządzanie stronami www nie będzie miało dla Ciebie tajemnic.

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.7

18 czerwca 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.7

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się