Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Maciej Czajkowski

CEO (Chief Executive Officer)

Co robię w WebWave: Staram się, aby każdy mógł tworzyć dokładnie takie strony internetowe, jak sobie wymarzył.

Pierwszy komputer: 486 z czarno-białym monitorem. Grałem na nim w Diablo 1.

Pierwsza strona internetowa: Moja pierwsza strona www była poświęcona grze Utopia. Umieszczałem na niej przetłumaczone z angielskiego poradniki. Jejku, ale to był kasztan! ;)

Ulubione zajęcie: Gram w basket, żegluje po Mazurach i jeżdżę po świecie.

Krzysiek Szawłowski

CTO (Chief Technology Officer)

Co robię w WebWave: Zajmuję się głównie rozbudową i utrzymaniem kodu samego edytora, czyli tej części, w której edytujemy stronę.

Pierwszy komputer: Pentium 200 MX z szaloną ilością 32 MB RAMu, w spadku po bracie ciotecznym. Potem jeszcze rok czekania na monitor. Quake 3 ledwo grywalny, ale dawał radę.

Pierwsza strona internetowa: Strona dla firmy sprzedającej sprzęt budowlany. Niestety była tak brzydka, że nigdy nie wylądowała w internecie.

Ulubione zajęcie: Rower, gry i Linux.

Łukasz Gajewski

Product Owner

Co robię w WebWave: Projektuję nowe funkcje i dbam o to, aby wkroczenie do świata tworzenia stron internetowych przebiegło możliwie bezboleśnie.

Pierwszy komputer: Commodore 64, pierwsze gry wgrywałem z kaset magnetofonowych.

Pierwsza strona internetowa: Forum klasowe w 2003 roku, 20 użytkowników.

Ulubione zajęcie: Lubię być w ruchu, pewnie gdzieś teraz jadę motocyklem, płynę jachtem lub lecę na wycieczkę za miasto. Wycieczki i wyprawy motocyklowe opisuję na blogu zrobionym w WebWave.

Adrian Bizewski

Support Specialist

Co robię w WebWave: Rozwiązuję problemy Użytkowników WebWave, najczęściej mailowo i telefonicznie, choć i na chacie można mnie spotkać.

Pierwszy komputer: Pancerna, szara buda na XP-ku, jaką każdy miał w domu.

Pierwsza strona internetowa: Zrobiona na podstawie “pożyczonego” szablonu ze sklepu online z szablonami stron www.

Ulubione zajęcie: Budowanie i programowanie urządzeń bazujących na Arduino oraz ESP8266. Od czasu do czasu również tworzenie stron i sklepów internetowych.

Adam Kuchar

Backend Developer

Co robię w WebWave: Jestem backend developerem, więc użytkownik końcowy prawie nie widzi mojej pracy. :D W WebWave najczęściej programuję funkcje związane z publikacją, domenami i administracją stron www.

Pierwszy komputer: W wieku 7 lat zacząłem "korzystać" z komputera mojego starszego brata. Pamiętam, jaka to była wtedy nowość. Do dziś pamiętam też dźwięk modemu telefonicznego łączącego się z internetem. ;)

Pierwsza strona internetowa: Pierwszą stronę zrobiłem w gimnazjum na zajęciach informatyki. Pamiętam jej ramkowy układ i "wyraziste" kolory. Koniec końców wcale nie odbiegała od standardów w tamtym czasie (ach, te liczniki wizyt i pogoda na najbliższe dni).

Ulubione zajęcie: Dobre trunki i dobre jedzenie, a w wolnych chwilach dobrze się zdrzemnąć. A tak, żeby było oficjalnie i bez przypału: gdy przyjdzie ładna pogoda lubię sobie pojeździć rowerem po Warszawie. Kiedy już przyjdzie wieczór z chęcią zaczytam się w dobrej książce z szeroko pojętej fantastyki.

Paweł Duda

Web Developer

Co robię w WebWave: Odpowiadam za integrację z zewnętrznymi systemami: analizę, projektowanie i testowanie rozwiązań systemowych. Utrzymuję dobrą atmosferę w zespole.

Pierwszy komputer: Mój pierwszy komputer dostałem jakoś w podstawówce.

Pierwsza strona internetowa: Nigdy szczególnie nie interesowało mnie robienie stron internetowych. Zawsze uważałem, że ich ręczne kodowanie to strata czasu. Dlatego postanowiłem dołączyć do WebWave i pomóc zaoszczędzić innym mnóstwo czasu.

Ulubione zajęcie: Wolny czas lubię spędzać aktywnie z rodziną i przyjaciółmi, a także rozwijać się i pokonywać kolejne wyzwania.

Damian Wojciuk

Frontend Developer

Co robię w WebWave: Ja tu tylko sprzątam. :D

Pierwszy komputer: Prawie 20 lat temu z limitem na granie i biciem rekordów skoczni w DSJ.

Pierwsza strona internetowa: Chyba jakieś forum/blog o tematyce Harrego Pottera. P.S. Też czekaliście na list z Hogwartu?

Ulubione zajęcie: Zdecydowanie sport, a przede wszystkim siatkówka.

Ty - nowy członek zespołu WebWave

Okazja na stworzenie czegoś wyjątkowego czeka właśnie na Ciebie!

WebWave szybko się rozwija i dlatego cały czas szukamy nowych osób, które wspomogą nas w tworzeniu naszego wyjątkowego kreatora stron www. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, odezwij się do nas. Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Ty?

Poznaj bliżej nasz zespół!

Budujemy dla Ciebie kreator stron www

Tworzeniem stron www zajmujemy się już od lat. Ale pisanie kodu HTML, CSS, czy JS zawsze było niepotrzebną stratą czasu. Dlatego stworzyliśmy program do tworzenia stron www WebWave i teraz można już tworzyć responsywne strony internetowe o dowolnej szacie graficznej bez kodowania i za darmo.

Poznaj zespół budujący program do tworzenia stron www WebWave. Przekonaj się, że web design to rzecz, na której świetnie się znamy.

Jak to z nami było?

Zawsze marzyliśmy o tym, aby tworząc strony internetowe móc skupić się na tym, co najbardziej pasjonujące: projektowaniu układu strony, następnie, wzbogaceniu szablonu nowatorską grafiką, a na koniec przekazaniu dzieła zachwyconemu klientowi. Jednak ten sen zawsze spotykał się z przykrą rzeczywistością, w której musieliśmy nasz projekt zaprogramować... i tu zaczynały się schody. 

Na tym etapie najczęściej porzuca się myśl o stworzeniu własnej strony www. Można współpracować z programistami, jednak często “obdzierają” oni projekt z ważnych detali mówiąc: "tego się nie da...". Rozwiązaniem jest nauczenie się kodowania - wielu poległo lub straciło mnóstwo nerwów. 
Można też być szczęśliwym użytkownikiem kreatora stron www WebWave i dać się wyręczyć!

Ivan Prozorovschi

Country Manager - Romania

Co robię w WebWave: Zajmuję się rumuńską wersją kreatora.

Pierwszy komputer: Gdzieś w czasach gimnazjum, grałem w Counter Strike z kolegami.

Pierwsza strona internetowa: Wizytówka zrobiona na zajęciach z informatyki. Miała dużo ciężkich podstron i większość ładowała się dość długo.

Ulubione zajęcie: Excel - lubię kiedy wszystko jest pod kontrolą. ;)

Michał Dmitrowicz

CMO (Chief Marketing Officer)

Co robię w WebWave: Zajmuje się komunikacją firmy w internecie. Jak kreator zacznie wyskakiwać z lodówki to sorry.  

Pierwszy komputer: Celeron chyba 333 MHz. Pamiętam, że musiałem dokupić kość 32 MB RAMu, żeby działało Diablo II. Wydałem na to całe oszczędności.

Pierwsza strona internetowa: Strona mojego Stowarzyszenia filmowego Filmoton. Wszystko zrobiłem sam, byłem z niej bardzo dumny.

Ulubione zajęcie: Zdecydowanie fotografia, jak już się narobię zdjęć namiętnie buduję z LEGO, czasem nawet nakręcę animację poklatkową, oczywiście z LEGO.

Łukasz Fedor

SEO & SEM Specialist

Co robię w WebWave: Zajmuję się prowadzeniem kampanii SEM oraz optymalizacją SEO.

Pierwszy komputer: W podstawówce. 

Pierwsza strona internetowa: Klubu piłkarskiego, w którym grałem. 

Ulubione zajęcie: Sport, książki.

Piotr Świerszcz

Javascript Developer

Co robię w WebWave:  Zajmuję się tworzeniem kreatora.

Pierwszy komputer: 1 rdzeniowy CPU i GPU z 256 MB RAM.

Pierwsza strona internetowa: Katalog z ulubionymi grami.

Ulubione zajęcie: Samoloty i rakiety. Poland can into space.

Adrian Bizewski

???

Co robię w WebWave: ???

Pierwszy komputer: ???

Pierwsza strona internetowa: ???

Ulubione zajęcie: ???

Virgil Stefan Burghelea

Marketing & Support Specialist - Romania 

Co robię w WebWave: Zajmuję się pozyskiwaniem nowych partnerów do współpracy oraz analizą rynku i trendów w celu rozwoju popularności produktu w Rumunii.

Pierwszy komputer: W wieku 13 lat otrzymałem od ojca Intel MMX z procesorem 233 MHz i 96 MB pamięci RAM, z którym zacząłem uczyć się systemów takich jak Norton Commander i MS-DOS. W tym samym okresie zacząłem także od gier z takimi grami jak: Age of Empires, Street Fighter i FIFA Soccer 95.

Pierwsza strona internetowa: Osobista strona internetowa, za pośrednictwem której dzielę się swoją pasją z osobami o podobnych zainteresowaniach i nie tylko.

Ulubione zajęcie: Lubię uprawiać różne sporty, podróżować i słuchać dobrej muzyki.

Marta

Office Manager

Co robię w WebWave: Zajmuję się przede wszystkim zadaniami finansowymi, kadrowymi i operacyjnymi. Z uwagi na to pierwsze, miewam kontakt z naszymi Użytkownikami. Lubię swoją pracę.

Pierwszy komputer: W jakże beztroskich czasach szkoły podstawowej. Nie mam pojęcia, jakie miał parametry. Za to dokładnie pamiętam, jak wyglądał.

Pierwsza strona internetowa: W gimnazjum na lekcjach informatyki. Dotyczyła bardzo poprawnej tematyki, jaką jest geografia krajów Unii Europejskiej.

Ulubione zajęcie: Sport (taniec, rower i kettlebell - cudowny rosyjski wynalazek), angielski i łyżwiarstwo figurowe - jako widz.

Jan Chmielowski

Content Designer

Co robię w WebWave: Zajmuję się tworzeniem treści - bloga, mailingów, postów social media i wszystkich materiałów, które od nas dostajecie. 

Pierwszy komputer: Szary laptop polskiej marki Vobis. Przeszedłem na nim GTA Vice City na touchpadzie.

Pierwsza strona internetowa: Na informatyce w gimnazjum. Składała się ze strony głównej o nazwie “strona główna” i podstrony “druga strona”.

Ulubione zajęcie: Pasjami oglądam “Świat według Kiepskich”, kupuję instrumenty, na których następnie nie gram, ale ogólnie to festiwale muzyczne mnie najbardziej kręcą.

Adi Szczechura

Senior Support Specialist

Co robię w WebWave: Supportuję wyłapując wasze najczęstsze problemy i szukam propozycji nowych rozwiązań, prowadzę szkolenia-online.

Pierwszy komputer: MacBook Pro early 2012 (wcześniejszych Windowsów nie liczę).

Pierwsza strona internetowa: Stronka o moim wspaniałym piesku <3

Ulubione zajęcie: Aktualnie klepanie kodu xd Poza tym trochę muzyki, dobrego jedzenia, sportu i imprez.

Bartosz Zalipski

Video Content Designer

Co robię w WebWave: Wprawiam w ruch kształty, tworzę video poradniki oraz filmy promocyjne.

Pierwszy komputer: Jeszcze na starym Windowsie 98, grałem na nim tylko w Deluxe Ski Jump.

Pierwsza strona internetowa: Prosta strona przygotowana na lekcji informatyki w podstawówce.

Ulubione zajęcie: Motion Design, muzyka, koszykówka, kuchnia azjatycka i włoska pizza. 

Jan Osiadacz

Key Account Manager

Co robię w WebWave: Pomagam osobom, które chcą zacząć tworzyć strony dla swoich klientów.

Pierwszy komputer: Atari.

Pierwsza strona internetowa: Zrobiona w kreatorze WebWave.

Ulubione zajęcie: Próbowałem różnych zajęć, od szycia po szermierkę, i nic nie jest tak ciekawe, jak jeżdżenie motocyklem. 

Andrii Liubchynskyi

Support Manager

Co robię w WebWave: Dbam o to, żeby Dział Supportu uważnie słuchał Użytkowników oraz rozwiązywał problemy w możliwe najkrótszym czasie.

Pierwszy komputer: Pamiętam, że miał procesor Intel Pentium IV, chyba 32 lub 64 MB RAM, ale do Return to Castle Wolfenstein wystarczało.

Pierwsza strona internetowa: Nie jestem programistą, dlatego dotychczas zmieniałem lub poprawiałem strony w różnych CMS.

Ulubione zajęcie: Sporty (siłownia, snowboard), książki (ostatnio biografie), dobre jedzenie. :)

Natalia Czaplicka

Graphic Designer 

Co robię w WebWave: Grafikuję. :3

Pierwszy komputer: Pierwszy, który pamiętam, miał jeszcze monitor "z tyłami" i grałam na nim w Wormsy i Sonica.

Pierwsza strona internetowa: Oprócz strony stworzonej w podstawówce - w notatniku na lekcji informatyki - założyłam kilka blogów.

Ulubione zajęcie: Rysuję, bawię się Photoshopem, śledzę YT, czytam kryminały i oglądam Netflixa. Gdy jest ciepło, jeżdżę na rolkach. :D

Kamil Ładziak

Technical Support Specialist

Co robię w WebWave: Zajmuję się pomaganiem Wam w problemach, jakie napotykacie w kreatorze i nie tylko, odpowiadając na pytania z czatu oraz e-maila. Aktualizuję również Bazę Wiedzy i zajmuję się weryfikacją, rozwiązywaniem oraz przekazywaniem do programistów zgłaszanych przez Was błędów i problemów.

Pierwszy komputer: Stary PC po wujku na Windowsie XP. Ogrywałem na nim teraz już klasyczne tytuły gier.

Pierwsza strona internetowa: W drugiej klasie technikum na informatyce. Była to strona wzorowana na kartkę świąteczną, napisana w HTML i CSS.

Ulubione zajęcie: Spacery w okolicznościach przyrody, jazda na rowerze, majsterkowanie, gry komputerowe.

Michał Piłat

Backend Developer

Co robię w WebWave: Zajmuję głównie back-endem, front-endem jedynie od święta. Rozwijam funkcjonalności w CRM-ie ułatwiające zarządzanie naszym supportowym administratorom. 

Pierwszy komputer: Za pieniądze z komunii. ;) Z procesorem Pentium III i 32 MB RAMu.

Pierwsza strona internetowa: W podstawówce.

Ulubione zajęcie: Rower, oglądanie serialu Pitbull, namiętne czytanie dyskusji na StackOverFlow.

Marcin Sufa 

Front End Developer

Co robię w WebWave: Jestem Front End Developerem - tłumaczę język maszyn na język ludzki. :) 

Pierwszy komputer: 286 z przyciskiem turbo, świetną szarą klawiaturą i monitorem, na który trzeba było zakładać osłonę, żeby nie wypaliło wzroku. Grałem na nim w Prince of Persia.

Pierwsza strona internetowa: Strona klasowa na zajęcia z informatyki - przyniosłem ją na płycie CD - ważyła 200 mb, miała playlistę i kolorowe banery.

Ulubione zajęcie: Słuchanie audiobooków, spędzanie czasu z rodziną, nauka nowych rzeczy.

Patryk Sadkowski

Support Specialist

Co robię w WebWave: Pomagam Użytkownikom w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w kreatorze podczas tworzenia stron.

Pierwszy komputer: Nie pamiętam podzespołów, ale był to ekran z “tyłkiem” i przyciskiem “turbo” na obudowie. Wtedy myślałem, że skopiowanie ikonki gry na płytę i przeniesienie jej na inny komputer sprawi, że będę mógł w nią grać u kogoś innego… Oj, srogo się zdziwiłem.

Pierwsza strona internetowa: Czwarta klasa podstawówki (rok 2010), dodatkowe zaliczenie z przyrody dla Pani G. Chyba wrzuciłem tam wszystkie efekty, jakie się dało.

Ulubione zajęcie: Spędzanie czasu aktywnie (dalekie wycieczki rowerowe, siłownia, piłka nożna, boks, zapasy), programowanie, czytanie książek oraz dalszy samorozwój.

Konrad Mazur 

Support Specialist

Co robię w WebWave: Służę pomocą naszym Użytkownikom z rzeczami związanymi z WebWave poprzez chat, email lub telefon.

Pierwszy komputer: Z procesorem Celeron posiadający dedykowaną kartę muzyczną Creative. Obowiązkowo Windows XP i monitor kineskopowy („z tyłkiem”).

Pierwsza strona internetowa: Forum do mojego dedykowanego, „osiedlowego” serwera Minecraft. Stworzony gdzieś w 2013.

Ulubione zajęcie: Muzyka (głównie słuchanie winyli), jeżdżenie na rowerze, programowanie.

Andrea Gogu

Support Specialist - Romania

Co robię w WebWave: Udzielam wsparcia klientom, którzy mają problemy z budowaniem stron internetowych.

Pierwszy komputer: Swój pierwszy komputer dostałam w wieku 9 lat i używałam go do rywalizacji z siostrą w grach wideo. Która uzyskała najwyższy wynik, otrzymywała nagrodę.

Pierwsza strona internetowa: Swoją pierwszą stronę internetową stworzyłam w wieku 14 lat. Używałam HTML-a. Strona miała motyw egzotycznych kotowatych.

Ulubione zajęcie: W wolnym czasie lubię rozwiązywać skomplikowane zagadki, jeździć na deskorolce, grać w piłkę ręczną, badać ciała niebieskie za pomocą teleskopu i pomagać dzieciom w rozwiązywaniu skomplikowanych zadań matematycznych.

Paula Niziołek

Content Manager

Co robię w WebWave: Piszę artykuły i zajmuję się innymi marketingowymi sprawami. :)

Pierwszy komputer: Dostałam jak miałam 6 lat. W sumie to więcej grał na nim mój tata niż ja. 

Pierwsza strona internetowa: O zwierzętach, zrobiona na informatyce.

Ulubione zajęcie: Śpiewanie, pisanie piosenek, granie na gitarze, podróże, spędzanie czasu ze znajomymi, czasem jakiś netflix. :)

Przemysław Pajdak

Country Manager EN

Co robię w WebWave: Zajmuję się zadaniami marketingowymi skierowanymi na rynek angielski. W przerwach picia herbaty z mlekiem. :p

Pierwszy komputer: Składak, 256 ramu. Diablo 1/2, RCT, Gothic, MoH, Total War'y, MoO, W:ET, RPG-i i inne. Obecnie nie mam zbyt wiele wolnego czasu na granie, ale jeśli już coś odpalę, to zazwyczaj jest to jakiś tycoon, symulator albo strategia 4X.

Pierwsza strona internetowa: Stronka z artykułami o Star Citizen tuż po wypuszczeniu wersji testowej na rynek. Następne strony są w trakcie tworzenia w WebWave. :)

Ulubione zajęcie: Wokal, muzyka, hokej na lodzie. Przyzwyczajanie się do jazdy anglikiem po prawej stronie ulicy.

Dominik Wilusz

Frontend Developer

Co robię w WebWave: Pracuję przy rozwijaniu frontu w kreatorze.

Pierwszy komputer: Pamiętam jedynie, jak kupowałem 128 MB RAMu, żeby odpalić TES: Morrowind. ;)

Pierwsza strona internetowa: Stronka z wycieczki szkolnej na zaliczenie informatyki w podstawówce.

Ulubione zajęcie: CS: GO i zwiedzanie opuszczonych miejsc/ruin.

Radosław Moczarski

Junior DevOps

Co robię w WebWave: W WebWave wspomagam procesy administracji serwerów i zarządzania środowiskami deweloperskimi.

Pierwszy komputer: Core 2 duo, 4 GB RAM, Ati radeon.

Pierwsza strona internetowa: Na sprawdzianie z HTML w gimnazjum. Za użycie CSS otrzymałem ocenę celującą.

Ulubione zajęcie: Liga Legend, a gdy pogoda pozwoli grill.

Michał Owczarek

Support Specialist

Co robię w WebWave: Zajmuję się rozwiązywaniem problemów Użytkowników WebWave. Pomagam stworzyć wymarzoną stronę www. Do zobaczenia na czacie! :)

Pierwszy komputer: Stary PC po bracie z wielkim monitorem kineskopowym na całe biurko.

Pierwsza strona internetowa: Strona w html o ulubionych książkach zrobiona na informatyce w gimnazjum.

Ulubione zajęcie: Moja pasja to socjologia, reklama oraz nowe technologie. W wolnych chwilach spacery z ukochaną dziewczyną i sport - w szczególności boks tajski i bieganie.

strona www kreator stron www dla mediów

Kaja Rowicka

Marketing Specialist

Co robię w WebWave: Piszę teksty w rozmaitych formach i wymyślam hasła reklamowe.

Pierwszy komputer: Laptop Acer, który dostałam na Komunię.

Pierwsza strona internetowa: Strona stworzona na informatyce. Zrobiłam na niej rankingi seriali. 

Ulubione zajęcie: Zdecydowanie oglądanie i analizowanie filmów (i seriali), słuchanie muzyki, fotografia, poznawanie nowych kultur, jedzenie oraz intelektualne rozmowy z moją siostrą.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie