Maciej Czajkowski

CEO (Chief Executive Officer)

Co robię w WebWave: Staram się, aby każdy mógł tworzyć dokładnie takie strony internetowe, jak sobie wymarzył.

Pierwszy komputer: 486 z czarnobiałym monitorem. Grałem na nim w Diablo 1.

Pierwsza strona internetowa: Moja pierwsza strona www była poświęcona grze Utopia. Umieszczałem na niej przetłumaczone z angielskiego poradniki. Jejku, ale to był kasztan ;)

Ulubione zajęcie: Gram w basket, żegluje po Mazurach i jeżdżę po świecie.

Krzysiek Szawłowski

CTO (Chief Technology Officer)

Co robię w WebWave: Zajmuję się głównie rozbudową i utrzymaniem kodu samego edytora, czyli tej części w której edytujemy stronę.

Pierwszy komputer: Pentium 200 MX z szaloną ilością 32 mb ram w spadku po bracie ciotecznym. Potem jeszcze rok czekania na monitor. Quake 3 ledwo grywalny, ale dawał radę.

Pierwsza strona internetowa: Strona dla firmy sprzedającej sprzęt budowlany. Niestety strona była tak brzydka, że nigdy nie wylądowała w internecie.

Ulubione zajęcie: Rower, gry i Linux.

Łukasz Gajewski

Product Owner

Co robię w WebWave: Projektuję nowe funkcje i dbam o to, aby wkroczenie do świata tworzenia stron internetowych przebiegło możliwie bezboleśnie.

Pierwszy komputer: Commodore 64, pierwsze gry wgrywałem z kaset magnetofonowych.

Pierwsza strona internetowa: Forum klasowe w 2003 roku, 20 użytkowników.

Ulubione zajęcie: Lubię być w ruchu, pewnie gdzieś teraz jadę motocyklem, płynę jachtem lub lecę na wycieczkę za miasto. Wycieczki i wyprawy motocyklowe opisuję na blogu zrobionym w WebWave.

Adrian Koziński

Technical Support

Co robię w WebWave: Pomagam rozwiązać Wam problemy, które zgłaszacie przez chat, mailowo a także od niedawna można mnie usłyszeć w telefonie WebWave.

Pierwszy komputer: Jakiś IBM z 1996 roku, zapisywałem pdf’y na dyskietkach.

Pierwsza strona internetowa: 8 lat temu.

Ulubione zajęcie: Odpoczynek.

Adam Kuchar

Backend Developer

Co robię w WebWave: Jestem backend developerem, więc użytkownik końcowy prawie nie widzi mojej pracy :D. W WebWave najczęściej programuję funkcje związane z publikacją, domenami i administracją stron www.

Pierwszy komputer: W wieku 7 lat zacząłem "korzystać" z komputera mojego starszego brata. Pamiętam jaka to była wtedy nowość. Do dziś pamiętam też dźwięk modemu telefonicznego łączącego się z internetem ;)

Pierwsza strona internetowa: Pierwszą stronę zrobiłem w gimnazjum na zajęciach informatyki. Pamiętam jej ramkowy układ i "wyraziste" kolory. Koniec końców, wcale nie odbiegała od standardów w tamtym czasie (ach te liczniki wizyt i pogoda na najbliższe dni).

Ulubione zajęcie: Dobre trunki i dobre jedzenie, a w wolnych chwilach dobrze się zdrzemnąć. A tak, żeby było oficjalnie i bez przypału: Gdy przyjdzie ładna pogoda lubię sobie pojeździć rowerem po Warszawie. Gdy już przyjdzie wieczór z chęcią zaczytam się w dobrej książce z szeroko pojętej fantastyki.

Paweł Duda

Web Developer

Co robię w WebWave: Odpowiadam za integrację z zewnętrznymi systemami, analizę, projektowanie i testowanie rozwiązań systemowych. Utrzymuję dobrą atmosferę w zespole.

Pierwszy komputer: Mój pierwszy komputer dostałem jakoś w podstawówce.

Pierwsza strona internetowa: Nigdy szczególnie nie interesowało mnie robienie stron internetowych. Zawsze uważałem że ich ręczne kodowanie to strata czasu. Dlatego postanowiłem dołączyć do WebWave i pomóc zaoszczędzić innym mnóstwo czasu.

Ulubione zajęcie: W wolnym czasie lubię spędzać aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi oraz rozwijać się i pokonywać kolejne wyzwania.

Damian Wojciuk

Developer

Co robię w WebWave: Ja tu tylko sprzątam :D

Pierwszy komputer: Prawie 20 lat temu z limitem na granie i biciem rekordów skoczni w DSJ.

Pierwsza strona internetowa: Chyba jakieś forum/blog o tematyce Harrego Pottera. P.S Też czekaliście na list z Hogwartu?

Ulubione zajęcie: Zdecydowanie sport, a przede wszystkim siatkówka.

Ty - Nowy członek zespołu WebWave

Okazja na stworzenie czegoś wyjątkowego czeka właśnie na Ciebie!

WebWave szybko się rozwija i dlatego cały czas szukamy nowych osób, które wspomogą nas w tworzeniu naszego wyjątkowego kreatora stron www. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, odezwij się do nas. Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Ty?

Poznaj bliżej nasz zespół

strona www kreator stron www dla mediów

Budujemy dla Ciebie kreator stron www

Tworzeniem stron www zajmujemy się już od lat. Ale pisanie kodu HTML, CSS, czy JS zawsze było niepotrzebną stratą czasu. Dlatego stworzyliśmy program do tworzenia stron www WebWave i teraz można już tworzyć responsywne strony internetowe o dowolnej szacie graficznej bez kodowania i za darmo.

Poznaj zespół budujący program do tworzenia stron www WebWave. Przekonaj się, że web design to rzecz, na której świetnie się znamy.

Jak to z nami było?

Zawsze marzyliśmy o tym, aby tworząc strony internetowe móc skupić się na tym, co najbardziej pasjonujące: projektowaniu układu strony, następnie wzbogaceniu szablonu nowatorską grafiką, a na koniec przekazaniu dzieła zachwyconemu klientowi. Jednak owy sen zawsze spotykał się z przykrą rzeczywistością, w której musieliśmy nasz projekt zaprogramować i tu zaczynały się schody. 

Na tym etapie najczęściej porzuca się myśl o stworzeniu własnej strony www. Można współpracować z programistami, jednak często “obdzierają” oni projekt z ważnych detali, mówiąc słynne - Tego się nie da... Można również samemu nauczyć się kodować. Wielu poległo lub straciło mnóstwo nerwów. 

Można też być szczęśliwym użytkownikiem kreatora stron www WebWave i dać się wyręczyć!

Ivan Prozorovschi

Country Manager - Romania

Co robię w WebWave: Zajmuję się rumuńską wersją kreatora.

Pierwszy komputer: Gdzieś w czasach gimnazjum, grałem w Counter Strike z kolegami.

Pierwsza strona internetowa: Wizytówka zrobiona na zajęciach z informatyki. Miała dużo ciężkich podstron i większość ładowała się dość długo.

Ulubione zajęcie: Excel - lubię kiedy wszystko jest pod kontrolą ;)

Michał Dmitrowicz

CMO (Chief Marketing Officer)

Co robię w WebWave: Zajmuje się komunikacją firmy w internecie. Jak kreator zacznie wyskakiwać z lodówki to sorry.  

Pierwszy komputer: Celeron chyba 333 MHz. Pamiętam, że musiałem dokupić kość 32 MB RAMu żeby działało Diablo II. Wydałem na to całe oszczędności.

Pierwsza strona internetowa: Strona mojego Stowarzyszenia filmowego Filmoton. Wszystko zrobiłem sam, byłem z niej bardzo dumny.

Ulubione zajęcie: Zdecydowanie fotografia, jak już się narobię zdjęć namiętnie buduję z LEGO, czasem nawet nakręcę animację poklatkową, oczywiście z LEGO.

Łukasz Fedor

Marketing

Co robię w WebWave: Zajmuję się prowadzeniem kampanii SEM oraz optymalizacją SEO.

Pierwszy komputer: W podstawówce. 

Pierwsza strona internetowa: Klubu piłkarskiego w którym grałem. 

Ulubione zajęcie: Sport, Książki.

Piotr Świerszcz

Javascript developer

Co robię w WebWave:  Zajmuję się tworzeniem kreatora.

Pierwszy komputer: 1 rdzeniowy cpu i gpu z 256 Mb ram

Pierwsza strona internetowa: katalog z ulubionymi grami

Ulubione zajęcie: samoloty i rakiety, poland can into space

Adrian Bizewski

???

Co robię w WebWave: ???

Pierwszy komputer: ???

Pierwsza strona internetowa: ???

Ulubione zajęcie: ???

Irena Evsevitskaya

Art Director

Co robię w WebWave: Zajmuje się tworzeniem materiałów wizualnych dla WebWave: banery, grafiki na Social Media i blog, illustracje, infografiki, mailingi, e-booki. Do tego projektuję nowe szablony stron internetowych i zmieniam część wizualną podstron WebWave.

Pierwszy komputer: W szóstej klasie. HP :)

Pierwsza strona internetowa: W poprzedniej pracy, ale robiliśmy ją zespołowo.

Ulubione zajęcie: Podróże, rower, nauka języka włoskiego.

Virgil Stefan Burghelea

Specjalista ds. Marketingu na rynkach rumuńskim i anglojęzycznym

Co robię w WebWave: Zajmuję się pozyskiwaniem nowych partnerów do współpracy oraz analizą rynku i trendów w celu rozwoju popularności produktu w Rumunii i krajach anglojęzycznych.

Pierwszy komputer: W wieku 13 lat otrzymałem od ojca Intel MMX z procesorem 233 MHz i 96 MB pamięci RAM, z którym zacząłem uczyć się systemów takich jak Norton Commander i MS-DOS. W tym samym okresie zacząłem także od gier z takimi grami jak: Age of Empires, Street Fighter i FIFA Soccer 95.

Pierwsza strona internetowa: Osobista strona internetowa, za pośrednictwem której dzielę się swoją pasją z osobami o podobnych zainteresowaniach i nie tylko.

Ulubione zajęcie: Lubię uprawiać różne sporty, podróżować i słuchać dobrej jakości muzyki.

Marta

Office Manager

Co robię w WebWave: Zajmuję się przede wszystkim zadaniami finansowymi, kadrowymi i operacyjnymi. Z uwagi na to pierwsze, miewam kontakt z naszymi Użytkownikami. Lubię swoją pracę.

Pierwszy komputer: W jakże beztroskich czasach szkoły podstawowej. Nie mam pojęcia jakie miał parametry, pamiętam za to dokładnie jak wyglądał.

Pierwsza strona internetowa: W gimnazjum na lekcjach informatyki. Dotyczyła bardzo poprawnej tematyki, jaką jest geografia krajów Unii Europejskiej.

Ulubione zajęcie: Sport (taniec, rower i kettlebell - cudowny rosyjski wynalazek), angielski i łyżwiarstwo figurowe - jako widz.

Jan Chmielowski

Content Designer

Co robię w WebWave: Zajmuję się tworzeniem treści - bloga, mailingów, postów social media i wszystkich materiałów, które od nas dostajecie. 

Pierwszy komputer: Szary laptop polskiej marki Vobis. Przeszedłem na nim GTA Vice City na touchpadzie.

Pierwsza strona internetowa: Na informatyce w gimnazjum. Składała się ze strony głównej o nazwie “strona główna” i podstrony “druga strona”.

Ulubione zajęcie: Pasjami oglądam “Świat według Kiepskich”, kupuję instrumenty, na których następnie nie gram, ale ogólnie to festiwale muzyczne mnie najbardziej kręcą.

Adi Szczechura

Support

Co robię w WebWave: Supportuję wyłapując wasze najczęstsze problemy i szukam propozycji nowych rozwiązań, prowadzę szkolenia-online.

Pierwszy komputer: MacBook Pro early 2012 (wcześniejszych Windowsów nie liczę).

Pierwsza strona internetowa: Stronka o moim wspaniałym piesku <3

Ulubione zajęcie: Aktualnie klepanie kodu xd Poza tym trochę muzyki, dobrego jedzenia, sportu i imprez.

Paweł Bilski

Technical Support

Co robię w WebWave: Rozwiązuję problemy techniczne użytkowników. Zajmuję się też aktualizacją i rozwojem Bazy Wiedzy.

Pierwszy komputer: Zakupiłem chyba pod koniec podstawówki, za wszystkie oszczędności. AMD Phenom II X4 , 4 GB RAM'u.

Pierwsza strona internetowa: W wieku 13 lat - strona traktowała o grach komputerowych, oparta była na dziś już wymarłym PHP-Fusion.

Ulubione zajęcie: Koszykówka, technologia, podróże, dobre kino.

Bartosz Zalipski

Video Content Designer

Co robię w WebWave: Wprawiam w ruch kształty, tworzę video poradniki oraz filmy promocyjne.

Pierwszy komputer: Jeszcze na starym windowsie 98, grałem na nim tylko w Deluxe Ski Jump.

Pierwsza strona internetowa: Prosta strona przygotowana na lekcji informatyki w podstawówce.

Ulubione zajęcie: Motion Design, muzyka, koszykówka, kuchnia azjatycka i włoska pizza. 

Natalia Czaplicka

Marketing

Co robię w WebWave: Staram się, aby jak najwięcej osób poznało nasz kreator.

Pierwszy komputer: Pierwszy, który pamiętam, miał jeszcze ekran "z tyłami" i grałam na min w Wormsy i Sonica. :)

Pierwsza strona internetowa: Oprócz strony stworzonej w podstawówce - w notatniku na lekcji informatyki - założyłam kilka blogów.

Ulubione zajęcie: Rysuję, bawię się Photoshopem, śledzę YT, czytam kryminały i oglądam Netflixa. Gdy jest ciepło, jeżdżę na rolkach. :) 

Kamil Ładziak 

Support

Co robię w WebWave: Zajmuję się pomaganiem Wam w problemach, jakie napotykacie w kreatorze i nie tylko, odpowiadając na pytania z czatu oraz e-maila. Aktualizuję również Bazę Wiedzy.

Pierwszy komputer: Stary PC po wujku na Windowsie XP. Ogrywałem na nim teraz już klasyczne tytuły gier.

Pierwsza strona internetowa: W drugiej klasie technikum na informatyce. Była to strona wzorowana na kartkę świąteczną, napisana w HTML i CSS.

Ulubione zajęcie: Spacery w okolicznościach przyrody, jazda na rowerze, majsterkowanie, gry komputerowe.

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Michał Piłat

Backend Developer

Co robię w WebWave: Zajmuję głównie back-endem, front-endem od święta również. Rozwijam funkcjonalności w naszym CRM-ie, ułatwiające zarządzanie naszym supportowym administratorom. 

Pierwszy komputer: Za pieniądze z komunii ;) z procesorem Pentium III i 32 MB RAMu

Pierwsza strona internetowa: W podstawówce.

Ulubione zajęcie: Rower, oglądanie serialu Pitbull, namiętne czytanie dyskusji na StackOverFlow.

Marcin Sufa 

Front End Developer

Co robię w WebWave: Jestem Front End Developerem - tłumaczę język maszyn na język ludzki. :) 

Pierwszy komputer: 286 z przyciskiem turbo, świetną szarą klawiaturą i monitorem, na który trzeba było zakładać osłonę, żeby nie wypaliło wzroku. Grałem na nim w Prince of Persia.

Pierwsza strona internetowa: Strona klasowa na zajęcia z informatyki - przyniosłem ją na płycie CD - ważyła 200 mb, miała playlistę i kolorowe banery.

Ulubione zajęcie: Słuchanie audiobooków, spędzanie czasu z rodziną, nauka nowych rzeczy.

Sławomir Woźniak 

Front End Developer

Co robię w WebWave: Niszczę wszystkich w fifę. 

Pierwszy komputer: Jakiś laptopik za hajs z komunii.

Pierwsza strona internetowa: Prosta strona dotycząca dodawania ankiet i wyświetlania statystyk związanych z nimi.

Ulubione zajęcie: Siłka, nauka języków obcych, gra na gitarze, gra w piłkę nożną.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI