ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Oferta - konto Agency

Chcesz tworzyć więcej stron internetowych? Tworzysz strony www na zlecenie dla klientów?

Włącz możliwości Agency, wykorzystaj dodatkowe funkcje i zmień tworzenie stron www w swoje źródło dochodów.

Masz pytania związane z ofertą?

Zadzwoń do nas +48 731 395 898 lub porozmawiaj z nami na czacie.

Więcej informacji

Dodatkowe informacje i poradniki możesz znaleźć w Bazie wiedzy.

Tworzę dla siebie

Tworzę dla innych

Kreator www WebWave pozwala na tworzenie stron internetowych na zlecenie dla klientów!

Zobacz jakie możliwości tworzenia stron www daje konto agencyjne

Panel edycji treści CMS

Panel CMS to narzędzie, które służy do zmieniania treści, czyli tekstów i zdjęć, na stronie www bez możliwości wpływania na ogólny wygląd strony. Panel ten jest szczególnie przydatny dla użytkowników, którzy pragną w prosty sposób np. samodzielnie dodać artykuł na swoją stronę internetową. Dzięki panelowi CMS będą to mogli zrobić samodzielnie bez naszego udziału w tej czynności.  Oczywiście twórca strony może zdecydować którą treść mogą edytować redaktorzy, a której nie. 

Redaktorzy strony mogą dostawać różne poziomy uprawnień do edycji strony: Użytkownik, Redaktor, Redaktor Naczelny, Administrator. Dzięki temu można dopasować dostępne możliwości edycji strony do potrzeb i stopnia zaawansowania osób odpowiedzialnych za edycję strony www.

Redaktorzy mają dostęp do swojego panelu CMS bezpośrednio z poziomu swojej strony internetowej. Wystarczy, że w przeglądarce podadzą adres swojej strony www i po domenie dodadzą "/admin" czyli np. www.twojadomena.pl/admin i już będą mogli edytować treść swojej strony. Aby korzystać z CMS redaktorzy nie muszą więc mieć konta w WebWave, nie muszą nawet wiedzieć, że takie narzędzie istnieje.

 

White label

Dzięki white label możesz zmienić WebWave w swoje własne narzędzie działające pod Twoim brandingiem. Możesz zmienić logo WebWave na własne, podłączyć własną domenę i prezentować projekty pod własną subdomeną i wiele więcej.

Twój klient nie dowie się jakim programem projektowałeś dla niego stronę internetową, czyli nie będzie wiedział czy zakodowałeś ją w całości sam, czy stworzyłeś ją w kreatorze, czy jakimkolwiek innym systemie.

 

Dodatkowe pakiety premium

Konto Agency udostępnia dodatkowe funkcje administracji stron www. Nie zmienia jednak funkcjonalności samego kreatora ani pakietu premium, który można włączyć dla strony internetowej. Tak więc jeśli korzystasz a konta Agency dalej trzeba będzie uruchamiać pakiety premium dla stworzonych w WebWave stron www.

Wraz z kontem Agency dostajesz jednak pakiet premium dla swojej własnej strony agencyjnej, a kolejne pakiety premium możesz włączać za jedyne 8,25 / miesięcznie.

 

Praca zespołowa

Jeśli włączysz konta Agency będziesz mieć możliwość projektowania stron internetowych zespołowo. Czyli możesz dodać dodatkowych webmasterów, którzy będą projektować z Tobą wybraną stronę internetową. Możesz podzielić się z tą osobą pracą przy projekcie. Przykładowo Ty projektujesz dwie podstrony: "Stronę główną" oraz zakładkę "O nas", a druga osoba pozostałe dwie podstrony czyli „Oferta” i zakładkę „Kontakt".

Będziesz też mieć możliwość przydzielania wybranych webmasterów do konkretnych projektów. Jeśli więc współpracujesz z wieloma osobami nie muszą oni mieć nawzajem dostępu do swoich projektów, tylko każdemu możesz przydzielić tylko te strony www, za które ma być odpowiedzialny.

 

Przekazanie płatności na klienta

Posiadając konto agencyjne będziesz mieć możliwość przekazania płatności za stronę bezpośrednio na swojego klienta. Dzięki temu nie będziesz musiał już pamiętać o terminach wygasania pakietów premium albo domen i ścigać swoich klientów przypominając im, żeby dokonali płatności. Zrobimy to za Ciebie. A gdy tylko płatność za pakiet premium lub domenę zostanie zaksięgowany na koncie Ty otrzymasz swoją prowizję wprost na swoje konto.

 

Pomoc techniczna i bezpieczeństwo

Pomoc techniczna przy projektowaniu stron internetowych jest bardzo ważną kwestią. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy przy projektowaniu stron internetowych możesz skontaktować się z nami po przez e-mail, telefon, czy też zadać pytanie na FB, jak również zadać pytanie na czacie, który znajduję się prawym dolnym rogu naszej strony.

Pamiętaj też, że zapewniamy bezpieczeństwo stron internetowych projektowanych w kreatorze stron www WebWave. Nie musisz więc martwić się o problemy techniczne, wirusy, aktualizacje ani inne tego typu problemy. Ty zajmij się projektowaniem stron internetowych, a my zajmiemy się resztą! Więcej na temat bezpieczeństwa możesz przeczytać tutaj.

 

Poznaj najważniejsze funkcje administracji i tworzenia stron www konta Agency

Agency

83 zł

miesięcznie

W koncie Agency otrzymasz dodatkowo:

Dostęp do panelu edycji treści CMS
White label
Plan premium dla własnej strony www 
Pakiety premium po 8,25zł/mc
Praca zespołowa
Przekazanie płatności na klienta
Dedykowany opiekun klienta
Wsparcie przy konfiguracji
Pomoc premium                                                 Backup - kopia zapasowa strony

Wypróbuj WebWave przez 30 dni. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań otrzymasz zwrot pieniędzy.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Cena netto przy rozliczeniu rocznym. Fakturę VAT wysyłamy na twój adres e-mail. Można płacić przelewem on-line oraz kartą.

Wykorzystaj dodatkowe funkcje i twórz strony www na zlecenie dla klientów

TESTUJ ZA DARMO

Rejestruję się

Personal

0 zł

Za darmo otrzymasz:

Dostęp do kreatora stron www
Darmowy hosting dla swoich stron
Brak limitów ilości stworzonych stron
Pakiety premium po 25zł/mc
Edycja strony przez jednego webmastera
Pomoc po polsku

 

Możesz poznać WebWave zupełnie
za darmo. Nic nie ryzykujesz!
Zacznij teraz i zrób swoją stronę
łatwiej niż myślisz!

Twórz strony internetowe dla siebie i nie płać za utrzymanie swojego konta.

Aktualnie używasz

Rejestruję się

Tańszy zakup Pakietów Premium do wykorzystania w przyszłości

Pakiety Premium do wykorzystania w przyszłości nie są domyślnie podłączone do żadnej strony. Przedpłacony Pakiet Premium można w dowolnym momencie aktywować i podłączyć do strony. Czas pakietu zacznie płynąć dopiero od momentu podłączenia, a nie od momentu zakupu.
 

Dostępne opcje:

- 1 roczny Pakiet Premium - 25 PLN / mc / pakiet

- 3 roczne Pakiet Premium - 20 PLN / mc / pakiet - oszczędzasz 180 zł

- 10 rocznych Pakiet Premium - 15 PLN / mc / pakiet - oszczędzasz 1 200 zł

 

Hurtowa opcja zakupu Pakietów Premium nie zawiera darmowej domeny.

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

PL

EN

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Zacznij Teraz

RO