Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

WYWIWYG (What You Write Is What You Get) - akronim opisujący proces projektowania strony internetowej, w którym na ekranie widoczny jest kod strony. Do narzędzi WYWIWYG należą tekstowe edytory stron www.

Wyszukiwarka internetowa - witryna, która umożliwia użytkownikom znajdowanie informacji w internecie. Przechowuje informacje na temat treści innych stron i udostępnia je online. 

WYSIWYG (What You See Is What You Get) - akronim opisujący proces projektowania strony internetowej, w którym opublikowana strona jest identyczna lub zbliżona w wyglądzie do obrazu wyświetlanego na ekranie. Do narzędzi WYSIWYG należą graficzne kreatory stron www.

Wyniki płatne - lista linków sponsorowanych prowadząca do stron podmiotów, które wykupiły miejsce reklamowe w karcie wyników wyszukiwania. Są oznaczone jako reklama.

Wyniki organiczne - lista linków do stron, która wyświetla się po wpisaniu przez użytkownika zapytania w wyszukiwarce. Pozycja strony na liście zależy od tego, w jakim stopniu dana witryna odpowiada na dane zapytanie.

Współczynnik odrzuceń - odsetek użytkowników, którzy weszli na stronę, ale opuścili ją, nie przechodząc na żadną z podstron. Im niższy współczynnik odrzuceń, tym lepsze dopasowanie strony do potrzeb odwiedzających.

A

White Hat SEO - zgodne z zasadami Google działania mające na celu optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek. Należą do nich między innymi tworzenie wysokich jakości treści, jakość kodu czy skrócenie czasu ładowania się strony.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

WebP - format kompresji plików graficznych rozwijany przez Google. Jego wprowadzenie ma na celu przyśpieszenie ładowania się plików na stronie bez znacznej utraty jakości.

Pliki WebP - czym są i jak z nich korzystać?

Web development - dziedzina zajmująca się wdrażaniem projektu strony internetowej. Skupia się na technicznych aspektach jej funkcjonowania.

Web design - dziedzina zajmująca się projektowaniem stron internetowych pod kątem ich wyglądu i funkcjonalności. Do projektowania używa się najczęściej programów graficznych. 

W

Oto ostatnia część naszego słowniczka pojęć związanych z tworzeniem stron www i ich promocją w internecie. 

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z

03 września 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz. 12

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!