Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Stwórz unikalną stronę lub sklep internetowy za darmo.

WebWave to wszystko, czego potrzebujesz, żeby profesjonalnie zaprezentować się w sieci.

Kreator stron www bez kodowania, strona internetowa, darmowe szablony, poczta email w Twojej domenie, stabilny hosting i sprawny support. WebWave to wszystko, czego potrzebujesz, żeby profesjonalnie zaprezentować się w sieci.

Panel Webmastera 

Zacznij teraz 

 Z kreatora stron internetowych WebWave korzysta ponad 480 000 użytkowników.

Ta strona internetowa powstała w WebWave.

Bez kodowania

Darmowe szablony

Poczta

Stabilny hosting

Support PL

Drag&Drop & Move. 

Wybieraj elementy które chcesz na swojej stronie i ustaw je tam gdzie chcesz. Prowadnice pomogą Ci ustawić elementy równo względem siebie, ale to Ty decydujesz gdzie co ma być. Tak jak w programie graficznym.

Animacje i interakcje. 

Twoja strona ma się wyróżniać i być atrakcyjna aby przykuć wzrok odwiedzających. Wybieraj spośród wielu trybów i typów animacji. Zmień wygląd obrazu, tekstu, dodaj efekty takie jak parallax lub animowany slider.

Wersja mobilna strony. 

Twórz responsywne strony internetowe na komputery stacjonarne, tablety i telefony komórkowe. Użyj narzędzia do automatycznego projektowania, aby Twoja strona wyglądała dobrze na każdym urządzeniu.

Wybierz darmowy szablon i pozmieniaj wszystko co chcesz.

Mamy dla Ciebie ponad 100 darmowych szablonów stron internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych. Dajemy Ci swobodę tworzenia, nie tylko możesz dodawać i usuwać elementy ale każdy element możesz zmienić i przestawić tak jak chcesz.

Responsywne szablony stron internetowych.

Zobacz nasze darmowe szablony stron internetowych. Wybierz dowolny spośród 80 szablonów i stwórz swoją stronę internetową. Możesz je dowolnie zmieniać, usuwać to co niepotrzebne lub dodać to czego Ci brakuje.

Sklep, poczta, domena, SEO, hosting.

WebWave to więcej, niż tylko kreator stron www. Z WebWave dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać swój biznes online.

Zacznij teraz 

Sklep internetowy

Stwórz sklep internetowy i bez prowizji już dziś sprzedawaj usługi, produkty fizyczne i cyfrowe.

Własna domena

Zarejestruj w Webwave własny adres dla swojej strony www zupełnie za darmo lub podłącz do niej domenę zarejestrowaną u innego operatora.

Skrzynki poczty email

Stwórz skrzynki poczty email we własnej domenie, np. biuro@mojafirma.pl i profesjonalnie kontaktuj się ze swoimi klientami.

Idealne pod pozycjonowanie stron (SEO)

Z WebWave stworzysz stronę internetową, która wysoko pozycjonuje się w wynikach wyszukiwania Google. W badaniach pozycjonowania strony stworzone w WebWave wypadają lepiej od podobnych stworzonych w Wordpress, lub innych kreatorach.

Stabilny szybki i bezpieczny hosting

Uruchom swoją witrynę internetową za pomocą kilku kliknięć. Wszystkie plany posiadają bezpłatny certyfikat SSL zapewniający bezpieczny hosting HTTPS dla Twojej witryny.

Rozbuduj swoją stronę internetową o zewnętrzne narzędzia. 

WebWave to kreator stron, który oferuje szereg integracji pomocnych w rozwoju Twojego biznesu. Poniżej kilka przykładów.

Poradniki WebWave.

Dowiedz się, jak wykorzystać możliwości naszego kreatora i przekonaj się jakie to proste.

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić stronę internetową?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić bloga?

Jak zacząć projektować strony?

Jak zadbać o SEO?

Sprawdź opinie 
o kreatorze Web
Wave.

Lider w kategorii kreatorów stron www według G2.com - największej światowej platformy do recenzowania usług SaaS

Zainspiruj się innymi stronami www stworzonymi w WebWave.

Firmowa strona, na której się znajdujesz, stworzyliśmy w naszym kreatorze stron! Sprawdź, jak zrobili to inni użytkownicy i przekonaj się, że to narzędzie dostosowane do każdego rodzaju stron www!

Made in Poland

Kreator stron internetowych WebWave tworzymy z pasją i miłością w Warszawie na Woli. Wpadnij do nas na kawę i opowiedz, co jeszcze możemy zrobić, żeby ułatwić Ci tworzenie stron www :)

Więcej o nas 

Nie masz doświadczenia w tworzeniu stron internetowych? Pomożemy Ci. 

Wierzymy że każdy samodzielnie potrafi z naszym kreatorem stron stworzyć profesjonalną stronę dla firmy, szkoły, parafii, poświęconą swojemu hobby czy w jakimkolwiek innym celu. Ale jeżeli chcesz żeby Twoja strona była naprawdę wyjątkowa mamy dla Ciebie ogrom pomocnych materiałów.

Na czacie odpowiadamy średnio w 44 sekundy.
Na maila odpisujemy średnio w 57 minut.

Sam sprawdź jak działa nasz czat

Zapytaj

Obejrzyj

jak dobrze zacząć i wejść na wyższy poziom.

5-minutowe filmy 

30-minutowe szkolenia

Przeczytaj

o tym co jest teraz na topie i jak osiągnąć sukces.

Poradniki 

Blog 

E-booki 

Kreator stron internetowych to narzędzie informatyczne, które jak sama nazwa wskazuje, umożliwia szybkie i proste stworzenie strony www. Poza samym projektem pozwala też na późniejsze zarządzanie i edytowanie opublikowanej strony. W związku z tym, że kreator sam wygenerowuje kody potrzebne do funkcjonowania witryny, nie wymagają umiejętności kodowania- działa na zasadzie drag and drop. Kreator od WebWave posiada kilka opcji tworzenia. Oprócz darmowych szablonów gotowych do użycia możemy wykorzystać gotowe elementy, które pozwolą nam  w łatwy sposób zbudować poszczególne sekcje. Oczywiście poza takimi udogodnieniami posiadamy też opcje zaprojektowania swojej strony internetowej od początku do końca samodzielnie.

1. Co to jest kreator stron www?

Jak można się domyślać, nie każda strona internetowa wygląda tak samo. Jest to spowodowane zarówno odmienną stylistyką, jak i samym faktem, że istnieje wiele rodzajów stron internetowych, które charakteryzują się innym zastosowaniem. Narzędzie, jakim jest kreator WebWave, powala na stworzenie rozmaitych form platform www. Możemy postawić na prostą wizytówkę, landing page, czyli tzw. stronę produktową, portfolio, witrynę z kilkoma podstronami i taką która będzie zawierała w sobie blog. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić też swój sklep internetowy, na którym możemy oferować swoje usługi lub prowadzić drobną sprzedaż produktową-wykorzystujemy do tego bezpośrednie funkcje kreatora lub integracje z platformami zakupowymi.     

2. Jakie strony internetowe możemy zrobić?

Posiadamy blisko 100 szablonów, a ich liczba ciągle rośnie. Znajdziemy np. te dla biznesu, czy chociażby organizacji niekomercyjnych. Szablony możemy dowolnie edytować. Nie jesteśmy ograniczeni tylko do podmiany tekstów i zdjęć. Szablon pomaga w rozpoczęciu całego projektu, ale wykorzystujemy go, tak jak chcemy. Każdy z szablonów jest całkowicie darmowy. Część jest tworzona przez nas, ale mamy też wiele wykonanych przez naszych ekspertów- prawdziwych artystów, którzy specjalizują się w tworzeniu profesjonalnych stron dla innych.

3. Czy są darmowe szablony stron? 

Wykupienie domeny za pośrednictwem kreatora to bardzo korzystne rozwiązanie. Znalezienie odpowiedniego dystrybutora to nie lada wyzwanie, na które należy poświęcić trochę czasu. W WebWave domenę internetową możemy wykupić bezpośrednio w panelu webmastera, która następnie zostanie podłączona do naszej strony www. Możemy zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli zdecydujemy się na domenę z rozszerzeniem “.pl”.  W takim przypadku do każdego zakupu Planu Premium otrzymujemy domenę od WebWave za darmo, na pierwszy rok użytkowania.

4. Czy warto kupić domenę za pośrednictwem kreatora stron?

Nie. Nasz kreator powstał właśnie po to, żeby nie trzeba było nic kodować. I każdy, bez żadnej wiedzy technicznej mógł stworzyć profesjonalną stronę dla siebie lub innych. Istnieje oczywiście możliwość dodania kodu do strony jeżeli masz taką potrzebę. Ale ogromna większość naszych użytkowników tworzy świetne strony bez ani jednej linijki kodu. Praca z kreatorem ma być intuicyjna i tak samo prosto jak jest nam coś narysować na kartce papieru, tak samo prosta jest praca z kreatorem. Wybrane elementy ustawiamy w dokładnie takim miejscu, jakie sobie wybierzemy i dowolnie przesuwamy, dopisujemy teksty, ustawiamy animacje i mamy stronę. Od razu widzimy jaki element gdzie i jak ma być ustawiony, bez żmudnego kodowania i wyobrażania sobie co gdzie ma być.

5. Czy potrzebuje tworzyć strony za pomocą kodu?

Jak najbardziej stworzenie strony przy pomocy kreatora jest niezwykle łatwe i praktyczne. Nie musimy posiadać umiejętności kodowania. Witrynę tworzymy za pomocą metody drag & drop, czyli umieszczając obiekty dokładnie tam, gdzie tego chcemy z dokładnością do 1px, bez żadnych ograniczeń. Jeśli nie widzimy takiej potrzeby, nie musimy również projektować wszystkiego samodzielnie. Wystarczy, że skorzystamy z jednego z szablonów albo “złożymy” naszą witrynę www z gotowych elementów. Dodatkowym udogodnieniem jest sam fakt, że oprócz samej strony internetowej, którą opublikujemy jednym kliknięciem, otrzymujemy od WebWave szereg udogodnień- dostosowany do naszych potrzeb hosting, domenę, monitoring 24/7, kopie zapasowe, support po polsku…i wiele więcej.

6. Czy tworzenie stron internetowych z kreatorem WebWave jest łatwe?

Tak. Nie tylko można stworzyć stronę całkowicie za darmo, ale także ją opublikować i z niej korzystać. Za darmo są też dostępne wszystkie funkcje kreatora, z wyjątkiem funkcji zarezerwowanych dla agencji oraz sklepu internetowego. Strona stworzona i opublikowana za darmo jest tak samo funkcjonalna jak strony płatne. Nie ma jednak własnej domeny, nie pozycjonuje się w wyszukiwarkach oraz na dole strony znajduje się informacja o tym, że strona została przygotowana w naszym kreatorze stron. Jeżeli nie zależy Ci na tych funkcjonalnościach, możesz korzystać do woli z wersji darmowej. Nawet zachęcamy do tego naszych użytkowników. Ty masz stronę za darmo - my mamy reklamę na Twojej stronie.

7. Czy stronę można stworzyć za darmo?

Można, a nawet trzeba. Kreator stron internetowych WebWave pozwala na stworzenie w pełni responsywnej witryny www. Podczas procesu projektowego mamy dostęp do czterech podglądów platformy- jest to desktop, tablet oraz mobile w pionie i poziomie. Aby witryna, jaką tworzymy, mogła być nowoczesna, a zarazem prosta w obsłudze niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta nasz odbiorca, musimy zadbać o jej dopasowanie do różnych ekranów. Z WebWave możemy skorzystać z automatycznego RWD lub dostosowywać każdy z podglądów osobno. Jeśli nasza strona internetowa posiada dużo elementów, a obecność niektórych z nich nie jest konieczna np. w każdej wersji na telefon, łatwo i szybko wyłączymy ich widok. 

8. Strona responsywna w kreatorze?

Kiedyś pozycjonowanie stron internetowych wykonanych w kreatorze mogło być problemem. Dzisiaj on już nie istnieje, a platformy www, które wykonane są za pomocą takiego narzędzia, jak to od WebWave wypadają w statystykach tak samo dobrze, a nawet lepiej niż te wykonane w sposób tradycyjny. Na samo SEO składa się wiele czynników- szybkość ładowania strony, słowa kluczowe, linkowania, odpowiednia waga obrazów, meta-tagi i meta-opisy etc. Aplikacja PWA, format kompresji WebP i RWD z pewnością również zrobią swoje. Potwierdzeniem na to, że optymalizacja pod SEO stron internetowych wykonanych w kreatorze stoi na naprawdę wysokim poziomie może być nasze case study. Dodatkowo jeśli chcemy na bieżąco monitorować ruch na stronie stworzonej w WebWave możemy skorzystać ze specjalnego Analizera SEO lub integracji z Google Analytics.

9. Czy można optymalizować SEO w kreatorach?

To idealne rozwiązanie dla co najmniej kilku grup, w tym  mniejszych i większych  przedsiębiorców, hobbystów oraz grafików. Każdy musi jakoś zaprezentować się w sieci, ale nie każdy ma na to środki, czas lub po prostu nie posiada umiejętności kodowania. Zlecenie komuś przygotowania strony internetowej jest zazwyczaj bardzo kosztowne, a kreator WebWave zapewnia nam nie tylko możliwość stworzenia strony, ale też całą resztę, od hostowania strony przez konfigurację domeny po obsługę skrzynki pocztowej na własnej domenie.

10. Czy kreator stron to dobre rozwiązanie?

Nie znalazłeś/aś tego, czego szukasz?  Napisz do nas lub skorzystaj z naszej bazy wiedzy. 

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

FAQ.

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się