Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

whitespace czyli jak wykorzystać przestrzeń na stronie internetowej

Tworzenie stron www dla klientów w kreatorze, czyli jak zaoszczędzić czas i pieniądze

21 stycznia 2021

Kreatory stron www zyskały popularność jako narzędzia do tworzenia bardzo prostych projektów. Pierwsze wersje tych programów miały wiele ograniczeń, a strony stworzone za ich pomocą wyglądały po prostu nieprofesjonalnie. 

Zmiany w branży IT następują jednak bardzo szybko. W tej chwili kreatory stron www rozwinęły się do tego stopnia, że coraz częściej korzystają z nich firmy projektujące dla klientów. Nic dziwnego. Takie programy to wymierna oszczędność czasu i pieniędzy. W tym artykule opiszemy 10 najważniejszych zalet kreatorów, dzięki którym proces projektowy i współpraca z klientem stają się łatwiejsze.

Wszystko w jednym miejscu

Większość, bo nawet 40% stron www, powstaje w tej chwili przy użyciu WordPressa. To narzędzie ma wiele zalet. Nie zostało jednak stworzone do projektowania stron internetowych, ale zarządzania witrynami. Dlatego jeśli chcesz zbudować za jego pomocą dobrą stronę,  wymaga to stosowania wielu dodatków i wtyczek. Kreatory www pozwalają na stworzenie projektu od początku do końca w jednym miejscu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i korzystania z kilku typów oprogramowania.

 

 

Więcej niż projekt

Możliwości kreatorów nie ograniczają się do projektowania. Takie programy mają wiele funkcji ułatwiających pracę nad stroną. Należą do nich między innymi narzędzia SEO, panel CMS czy hosting. Dzięki temu możesz w łatwy sposób poszerzyć zakres swoich usług lub skrócić i ułatwić proces optymalizacji i wprowadzania zmian na stronie. 

 

Niewielki zespół, wielkie możliwości

Praca w kreatorach stron jest znacznie krótsza, niż w przypadku „ręcznego” kodowania lub korzystania z systemów CMS jak WordPress czy Joomla. Projekt strony jest tu jednocześnie jej działającą wersją. 

Projektant umieszcza poszczególne elementy strony w oknie projektu tak, jak w popularnych programach graficznych. Kreator automatycznie „tłumaczy” tak powstałą stronę na kod. Dzięki temu oszczędzamy czas, który był do tej pory zarezerwowany na pracę web developera. Jego rola ogranicza się tu do wprowadzenia ewentualnych dodatkowych funkcji. W związku z tym może pracować nad większą liczbą projektów. 

Trzeba przy tym wspomnieć, że w przypadku większości stron kodowanie w ogóle nie będzie potrzebne. Jeśli projekt nie jest wyjątkowo skomplikowany, można go wykonać w całości posługując się tylko interfejsem graficznym kreatora. 

 

Możliwość integracji z dodatkami 

W kreatorach można zbudować stronę od A do Z. Nie oznacza to, że nie da się wykorzystać też oprogramowania zewnętrznego. Większość kreatorów oferuje integrację z najpopularniejszymi systemami, takimi jak Google Analytics, Shopify czy Google Custom Search. Dzięki temu strony zyskują jeszcze szersze możliwości. 

 

 

Automatyczne RWD

Strony responsywne to już standard. Wiele kreatorów przyśpiesza ich tworzenie oferując narzędzia do automatycznego tworzenia wersji na ekrany o różnej rozdzielczości.  

 

Regularne aktualizacje i projekty w chmurze

Kreatory to najczęściej oprogramowanie typu SaaS. Niesie to za sobą wiele korzyści. Kilka najważniejszych to regularne aktualizacje, dostęp do projektu w chmurze czy brak konieczności instalacji plików na komputerze. 

 

Dołącz do 322 tysięcy ludzi, którzy tworzą strony za darmo i  bez kodowania

Kreator stron internetowych WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony.

STWÓRZ SWOJĄ STRONĘ ZA DARMO 
 

Łatwe udostępnianie strony klientowi

Witrynę stworzoną w kreatorze łatwo przekażesz klientowi. Wystarczy, że nadasz mu odpowiednie uprawnienia w panelu ustawień technicznych. Możesz też udostępnić mu CMS, który umożliwi łatwą edycję witryny nawet osobom bez doświadczenia w pracy w kreatorach. 

 

Bezpieczeństwo

Oprogramowanie SaaS to także większe bezpieczeństwo. Wiąże się to nie tylko z częstymi aktualizacjami. Zespół specjalistów dba o poziom zabezpieczeń 24 godziny na dobę. Poza tym jakość zabezpieczeń tego typu programów bywa nieporównywalnie większa niż wtyczek do WordPressa. Te ostatnie często są tworzone przez niedoświadczonych programistów i mogą stanowić słabe ogniwo w ochronie witryny. 

 

Zmiany w branży IT następują bardzo szybko. W tej chwili kreatory stron www rozwinęły się do tego stopnia, że coraz częściej korzystają z nich firmy projektujące dla klientów. Nic dziwnego. Takie programy to wymierna oszczędność czasu i pieniędzy.

Wsparcie

Użytkownicy kreatorów mogą najczęściej liczyć na szybką pomoc w przypadku pytań i wątpliwości. Niektóre firmy oferują priorytetową obsługę klientów agencyjnych poprzez e-mail, lub czat na żywo czy pomoc telefoniczną. Dzięki temu łatwo jest rozwiązać ewentualne problemy.  

 

Automatyzacje pobierania płatności

Wysyłanie rachunków do klientów i przypominanie im o terminach zapłaty to koszmar wielu przedsiębiorców. Niektóre kreatory stron, na przykład WebWave, umożliwiają automatyczne wystawianie faktur. Dzięki temu można w łatwy sposób poprawić płynność finansową swojej firmy. Pobieranie opłat staje się prostsze, niż kiedykolwiek. 

 

Podsumowanie

Kreatory to nie tylko narzędzia do tworzenia stron www bez kodowania. Pozwalają na przyspieszenie i usprawnienie pracy z klientem, a w związku z tym zwiększenie zysków. 

WebWave to kreator stron www, który posiada wszystkie funkcje ułatwiające pracę z klientem. Możesz go wypróbować zupełnie za darmo i bez zobowiązań na przyszłość. Aby to zrobić, zarejestruj się klikając ten link.


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Autor: Jan Chmielowski

Twój e-mail
Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog

- 50%

WIELKA PROMOCJA NA BLACK FRIDAY!

na Pakiet Premium w WebWave

ODBIERZ RABAT