Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autor: Jan Chmielowski

Jak zarabiać na tworzeniu stron www nawet jeśli nie masz doświadczenia?

jak wybrać nazwę bloga

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu. - powiedział Konfucjusz. Jeśli interesujesz się tworzeniem stron internetowych (np. landing page, portfolio online), to prawdopodobnie zastanawiałaeś się, czy możesz przekształcić swoja pasję w źródło dochodu. Profesjonalne budowanie witryn może okazać się nie tylko fascynującym zajęciem, ale także sposobem na zarabianie pieniędzy. 

Czego dowiesz się z tego artykułu?

 

Rozpoczęcie pracy jako projektant stron internetowych może na początku wydawać się skomplikowane, zwłaszcza dla osób, które nie mają doświadczenia z kodowaniem. Jakich narzędzi używać? Jak tworzyć projekty? W jaki sposób pozyskać klientów? Znalezienie odpowiedzi na te pytania często zajmuje wiele tygodni, a nawet miesięcy.

Na szczęście, istnieje sposób, dzięki któremu możesz zacząć zarabiać na tworzeniu stron łatwo, szybko i bez dużego doświadczenia. Jeśli przy okazji znasz podstawy jakiegokolwiek programu graficznego, tym lepiej. Narzędzie o którym mówimy jest do niego bardzo podobne. 

Tym narzędziem jest WebWave - kreator stron internetowych. W tym poradniku znajdziesz najważniejsze informacje, które pozwolą Ci na rozpoczęcie kariery projektanta stron www z jego użyciem.. Zaczynamy!

 

Zacznij projektować dla innych - poznaj 4 funkcje, które ułatwią Ci pracę z klientami

 

Specjalnie dla osób, które chcą zająć się budowaniem witryn na zlecenie, przygotowaliśmy 4 funkcje. Pozwalają one na pracę nad stroną wraz z innymi, ułatwiają edycję witryny klientowi, umożliwiają stworzenie własnej marki twórcy stron internetowych i usprawniają proces płatności.

 

Jak to działa?

Udostępnij projekt współpracownikom 

Jeśli pracujesz nad stroną w zespole, możesz umożliwić pełną edycję projektu wszystkim jego członkom. Wystarczy, że do konkretnego projektu dodasz nowego webmastera podając jego adres e mail. Możesz też ustawić użytkowników jako właścicieli stron, aby mogli oni samodzielnie zarządzać dostępem.

 

Udostępnij panel CMS do prostej edycji treści

Panel CMS umożliwia nadanie wybranych uprawnień użytkownikowi. Dzięki temu klient, który chce tylko dodawać teksty i zdjęcia do strony może robić to nie martwiąc się, że przez pomyłkę wprowadzi zmiany w wyglądzie strony. WebWave daje szerokie możliwości edycji uprawnień. 

 

Korzystaj z kreatora pod własną marką

Twoi klienci nie muszą nawet wiedzieć, że używasz naszego kreatora. Wystarczy że w Panelu webmastera wybierzesz sekcję Moja firma i klikniesz opcję White label. Wtedy będziesz miał możliwość wgrania własnego logo i ustawienia domeny agencyjnej. 

 

Zmniejszaj koszty własne - hurtowy zakup pakietów premium i przełączanie płatności za pakiet na klienta

Wprowadziliśmy możliwość hurtowego zakupu Pakietów Premium. Dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić. Przykładowo, przy zakupie 10 pakietów zamiast 2500 zł zapłacisz 1800 zł Co ważne, termin ważności pakietu nalicza się od chwili jego aktywacji (podłączenia do strony klienta). Oznacza to, że pakiet wykupiony w październiku 2019 a aktywowany 1 stycznia 2020 r. jest ważny do 31 grudnia 2020. 

Opcja zakupu hurtowego pozwoli Ci na pracę w 100% pod własną marką. Klient dokonuje płatności na Twoje konto i nie ma wglądu do Twoich rozliczeń z WebWave. Dzięki temu możesz dowolnie ustalać stawki za rejestrację domeny. 

Możesz też przełączyć płatność za pakiet na klienta. W tym wypadku informacja, że korzystasz z naszego kreatora będzie dla niego widoczna. Nie musisz martwić się o opłacenie pakietu, ponieważ zrobi to Twój zleceniodawca.

 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

Zdobywaj klientów dzięki stronie WebWave

Jeśli pierwsze doświadczenia w tworzeniu stron z kreatorem stron www WebWave masz już za sobą, możesz znajdować nowych zleceniodawców dzięki naszej stronie. Zostań jednym z polecanych przez nas twórców! Niektóre osoby, które trafiają na naszą witrynę wolą zlecić stworzenie projektu profesjonaliście. Właśnie dla nich stworzyliśmy podstronę znajdź webmastera. Ty też możesz stać się jednym z polecanych przez nas twórców. Osoby które już z nami współpracują dostają tą drogą mnóstwo zleceń. 

 

Jak to działa?

W stopce naszej witryny znajduje się link do podstrony zlecę zrobienie strony. Znajdziesz tam polecanych przez nas webmasterów. Aby stać się jednym z nich, po prostu wypełnij formularz na dole strony. Wpisz nazwę swojej firmy, dodaj logo lub swoje zdjęcie, krótko opisz swoje umiejętności i doświadczenie. Nie zapomnij dołączyć linków do stron zrobionych w WebWave. Jeśli Twoje projekty nas zainteresują, skontaktujemy się z Tobą jak szybko będzie to możliwe. Po zaakceptowaniu Twojego zgłoszenia, zostaniesz jednym z naszych współpracowników. 

 


 

Profesjonalne budowanie witryn może okazać się nie tylko fascynującym zajęciem, ale także sposobem na zarabianie pieniędzy

 


Polecaj nas innym użytkownikom

Żeby zarabiać z WebWave nie musisz nawet projektować stron. Dziwne? Niekoniecznie. Wystarczy, że dołączysz do naszego programu partnerskiego “Polecaj i zarabiaj” i zarekomendujesz nasz kreator innym użytkownikom. Za każdy pakiet premium wykupiony przez osoby skierowane do nas przez Ciebie otrzymasz 30% prowizji. Polecony przez Ciebie użytkownik dostanie z kolei 30% zniżki.

 

Jak to działa?

Wystarczy, że zarejestrujesz się w WebWave CMS. W Panelu Webmastera (pasek po prawej stronie) rozwiń sekcję Polecaj i zarabiaj. Znajdziesz tam swój unikalny link referencyjny. Umieść go na swoim blogu, stronie czy na profilu w mediach społecznościowych. Możesz go też wysłać bezpośrednio swoim znajomym.

Jak widzisz, WebWave daje duże możliwości zarabiania. Od tworzenia stron dla klientów przez pozyskiwanie nowych zleceniodawców na polecaniu kreatora innym użytkownikom kończąc.

WebWave ma przy tym jedną niezaprzeczalną zaletę: Większośc profesjonalnych narzędzi do projektowania stron internetowych jest płatna. Ich używanie może wiązać się z opłatami sięgającymi nawet kilku tysięcy złotych rocznie! I to bez względu na to, czy uda Ci się dzięki nim zarobić cokolwiek. Z WebWave jest inaczej. 

Aby korzystać z kreatora nie musisz ponosić żadnych opłat. Możesz zupełnie za darmo używać wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych funkcji związanych z projektowaniem stron. Dzięki temu nie ponosząc żadnego ryzyka możesz nauczyć się korzystać z naszego narzędzia.

Mało tego. Ponieważ nasz kreator jest dostępny za darmo bez żadnych limitów czasowych, możesz zająć się projektowaniem w wolnym czasie. Nie musisz martwić się, że darmowy okres próbny szybko wygaśnie. Z kolei Pakiet premium, który umożliwia połączenie strony z dowolnie wybraną domeną, kosztuje już od 25 zł miesięcznie. 

Wypróbuj WebWave już dzisiaj, przejdź nasz krótki kurs tworzenia stron internetowych i przekonaj się, że nasz kreator to proste w użyciu, ale dające niesamowite możliwości narzędzie. Nie ma na co czekać. Zarejestruj się i zacznij przygodę z WebWave!

 

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

17 października 2019

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: