Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Organiczne wyniki wyszukiwania - część wyników wyszukiwania, która nie obejmuje wyników płatnych. Kolejność wyświetlania się witryn na liście jest zależna od ich dopasowania do zapytania użytkownika wyszukiwarki.

Otwarte dane - informacje dostępne publicznie dla wszystkich użytkowników internetu, najczęściej publikowane przez organy administracji.

Open source - rodzaj oprogramowania, które może być bezpłatnie pobierane i kopiowane. Dzięki udostępnieniu kodu źródłowego możliwe jest też jego rozbudowywanie i dokonywanie modyfikacji przez użytkowników.

On-page SEO - działania mające na celu poprawę pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, prowadzone poza stroną. Polegają głównie na pozyskiwaniu linków docelowych z blogów, forów, portali społecznościowych i innych witryn.

Omnichannel marketing - marketing wielokanałowy, działania promocyjne wykorzystujące jednocześnie wiele kanałów komunikacji, na przykład stronę internetową, social media, mailing i artykuły sponsorowane.

Off-page SEO - działania, mające na celu poprawę pozycji witryny w wynikach wyszukiwania, wprowadzone na stronie. Należą do nich poprawa kodu, struktury i szybkości ładowania witryny, dobór odpowiednich słów kluczowych i meta tagów. 

O

Nofollow - atrybut linku sugerujący, że dany link nie powinien być brany pod uwagę w czasie oceny strony przez roboty Google. Prowadzą najczęściej do treści reklamowych lub podstron, które nie zawierają rozbudowanych tekstów, np. formularzy rejestracji.

Nesting - umieszczanie elementów kodu HTML wewnątrz innych elementów. Jest szczególnie ważny przy korzystaniu z CSS, od którego zależy wygląd strony.

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. 

Nawigacja - element strony internetowej ułatwiający użytkownikom poruszanie się po witrynie. Najczęściej występuje w formie menu umieszczonego na górze strony.

Nagłówek strony internetowej - element kodu witryny ograniczony znacznikami <head> i </head>. Zazwyczaj znajduje się w nim tytuł strony stworzony z myślą o jej wypozycjonowaniu na dane słowa kluczowe.

N

Oto kolejna część cyklu, w którym prezentujemy najważniejsze pojęcia przydatne przy tworzeniu strony www.

Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

SŁOWNICZEK WEBDESIGNU I E-MARKETINGU

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tworzeniu stron www od A do Z cz.8

09 lipca 2020


Słowniczek webdesignu i e-marketingu cz.8

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się