Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

darmowy certyfikat ssl

Jak zostać Junior Frontend Developerem? Rozmowa ze Sławomirem Woźniakiem

01 kwietnia 2021

W kolejnej odsłonie naszego podcastu przedstawiamy szczegóły pracy Frontend Developera - czym się zajmuje, jakie studia lub kursy należy skończyć, aby dostać się na to stanowisko, czy bootcampy coś dają? Jak wygląda rynek pracy i jaki jest próg wejścia? Na te i inne pytania odpowiemy w dzisiejszej rozmowie ze Sławomirem Woźniakiem - Frontend Developerem w WebWave. 

Sławek pracuje w WebWave dopiero od roku, ale jego doświadczenie w pracy Frontend Developera sięga poza naszą firmę. To, w jakim jest obecnie miejscu, zawdzięcza samodzielnej nauce i godzinom poświęconym na praktykę.

Nasz dzisiejszy rozmówca interesuje się programowaniem od czasów gimnazjum, a matematyka i logika nigdy nie sprawiały mu problemu. Dlatego też zaczął zajmować się tą dziedziną informatyki. Na początku, jak każdy, kto znalazł nowe zainteresowanie, Sławek wykonał porządny research w internecie. Oglądał też tutoriale i rozwijał się na własną rękę. 

Już w latach szkolnych stworzył grę, która umilała czas między lekcjami jemu i jego kolegom. W tamtych czasach jednak podchodził do programowania hobbystycznie. Dopiero w szkole średniej podszedł do tego na poważnie. Obecnie nie potrzebuje już żadnych kursów - wiedzę, doświadczenie i praktykę zdobywa jedynie w pracy. 

Wolny czas poświęca na hobby, takie jak siłownia. Za najtrudniejsze w swoim zawodzie uważa rozwiązywanie problemów, które nie są oczywiste i wymagają dużo wysiłku i zaangażowania. 

Jego droga jako programisty pozwoliła mu zdobyć doświadczenie, którym teraz chętnie podzieli się z początkującymi, np. dlaczego warto iść na studia informatyczne i czy są one niezbędne. Zdradzi też sekret, jak najlepiej przygotować porfolio i podpowie, jakich pytań spodziewać się na rozmowie o pracę. 

Jeśli jesteś ciekawy zaplecza pracy w IT, znajdziesz tu również opis typowego dnia programisty, plusy i minusy tego zawodu i kilka ciekawostek (spoiler: tak, koledzy z działu IT wysyłają sobie memy - w masowych ilościach). 

Zainteresowany? Nie pozostaje nic innego, jak odtworzyć podcast i poznać odpowiedzi na te wszystkie pytania! Zapraszamy do wysłuchania! 

 

 

 


 

Koniecznie zobacz poprzednie podcasty:

 

Autor: Bartosz Zalipski, Natalia Czaplicka

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Blog