Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autor: Jan Chmielowski

Poznaj WebWave: Rozmowa z Ivanem Prozorovschim - Country Managerem

W dzisiejszym wpisie przybliżymy sylwetkę kolejnego członka zespołu WebWave. Tym razem będzie to Ivan Prozorovschi - Country Manager. 

 

 

Ivan w WebWave odpowiada za rozwój na rynku rumuńskim. Zajmuje się naszą stroną internetową i jej promocją, a także pomocą użytkownikom. 

Nasz kolega studiował zarządzanie i ekonomię w mołdawskim Kiszyniowie i w Poznaniu. Do WebWave trafił we wrześniu 2017 ze względu na możliwość rozwoju w marketingu internetowym. Zainteresował go też sam nasz kreator. 

Na początku jego praca polegała głównie na prowadzeniu na rynku rumuńskim działań znanych z rynku polskiego. Z czasem zaczął wprowadzać coraz więcej autorskich pomysłów, co przełożyło się na świetne wyniki jeśli chodzi o liczbę użytkowników naszego kreatora. 

W wolnym czasie Ivan lubi rozwijać swoje umiejętności obsługi Excela. Jak mówi, „w życiu trzeba umieć kalkulować”. Rozmowę z Ivanem na temat jego pracy, zainteresowań i osiągnięć znajdziesz w poniższym filmiku. 

 

 

Sprawdź poprzednie podcasty:

 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

28 stycznia 2021

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: