Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzy zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na:


Kreator WebWave.

Pomoc. 

Oferta. 

Materiały. 

Firma.

Twój e-mail
Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

W dzisiejszym wpisie przybliżymy sylwetkę kolejnego członka zespołu WebWave. Tym razem będzie to Ivan Prozorovschi - Country Manager. 

Ivan w WebWave odpowiada za rozwój na rynku rumuńskim. Zajmuje się naszą stroną internetową i jej promocją, a także pomocą użytkownikom. 

Nasz kolega studiował zarządzanie i ekonomię w mołdawskim Kiszyniowie i w Poznaniu. Do WebWave trafił we wrześniu 2017 ze względu na możliwość rozwoju w marketingu internetowym. Zainteresował go też sam nasz kreator. 

Na początku jego praca polegała głównie na prowadzeniu na rynku rumuńskim działań znanych z rynku polskiego. Z czasem zaczął wprowadzać coraz więcej autorskich pomysłów, co przełożyło się na świetne wyniki jeśli chodzi o liczbę użytkowników naszego kreatora. 

W wolnym czasie Ivan lubi rozwijać swoje umiejętności obsługi Excela. Jak mówi, „w życiu trzeba umieć kalkulować”. Rozmowę z Ivanem na temat jego pracy, zainteresowań i osiągnięć znajdziesz w poniższym filmiku. 

 


 

Sprawdź poprzednie podcasty:

 

Autor: Jan Chmielowski

28 stycznia 2021

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Poznaj WebWave: Rozmowa z Ivanem Prozorovschim - Country Managerem

 

Panel Webmastera

Zarejestruj się

Zaloguj się

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!
 

- 50%

WIELKA PROMOCJA NA BLACK FRIDAY!

na Pakiet Premium w WebWave

ODBIERZ RABAT