Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autor: Julia Mądraszewska

Dziękujemy, że jesteś częścią społeczności WebWave!

Kreator WebWave istnieje od 2013 roku, jednak samo narzędzie zaczęliśmy tworzyć już dwa lata wcześniej.

Dlatego też po tylu latach możemy śmiało stwierdzić, że mamy już stałą społeczność, która od lat tworzy strony przy pomocy naszego narzędzia

Chcemy pokazać, że w przeciwieństwie do dużych kreatorów na rynku, w których pracuje kilkaset lub kilka tysięcy osób, my jesteśmy kilkunastoosobową grupą, której zależy na kontakcie z użytkownikami.

I to właśnie dla nich tworzone jest nasze narzędzie.

Dla kogo tworzymy WebWave?

 

Oczywiście najprostsza odpowiedź to: dla każdego.

Wiedza o kodowaniu jest niepotrzebna, więc nawet osoba, która od niedawna korzysta z internetu, będzie w stanie zrobić w kreatorze profesjonalną stronę.

O jakiej tematyce? Dowolnej.

W naszej społeczności znajdziesz każdą możliwą branżę — od dużych firm, przez sklepy internetowe, czy osoby, które prowadzą zarobkowo blogi.

Kreator ma przede wszystkim jeden cel — ułatwić i umożliwić tworzenie witryny, która będzie niesamowicie profesjonalna, responsywna, intuicyjna i przede wszystkim — prosta w budowaniu.

Niezależnie jaki masz pomysł na swoją stronę, możesz go zrealizować poprzez nasze narzędzie. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia.

Webwave nie kierujemy do specyficznej grupy osób. Strony u nas mają aktorzy, prawnicy, duże przedsiębiorstwa, małe firmy czy e-commerce. Artyści tworzą przy pomocy kreatora swoje portfolio, a muzycy sprzedają bilety trasy koncertowe. Nie stawiamy ograniczeń ani nie mówimy, jak powinna wyglądać Twoja witryna.

Poprzez stały kontakt z użytkownikami mamy możliwość na bieżąco oglądać ich nowe dzieła. Bardzo cenimy komunikację z każdą osobą i staramy się wprowadzać jak najwięcej ścieżek do rozmowy z naszym zespołem.

 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

WebWave na facebooku

Najbardziej aktywni na co dzień jesteśmy na portalu Facebook. To tutaj niemal codziennie udostępniamy informacje o nowych artykułach, przypominamy o starszych, ogłaszamy zapisy na bezpłatne szkolenia i angażujemy się w rozmowy z naszymi użytkownikami.

Jest to też jedna z metod kontaktu z zespołem WebWave. Choć jednak dominującą formą jest czat live poprzez naszą stronę, to również i tam możesz zadać pytanie, na które odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

Staramy się tworzyć na naszym Fanpage treści, które przede wszystkim będą miały wartości merytoryczne. Tak samo, jak nasi użytkownicy, tak i my stale się uczymy i chcemy zdobytą wiedzą się dzielić. Z tego powodu udostępniamy na przykład słowniczek z hasłami, które przydają się jednakowo przy tworzeniu strony, lub jej optymalizacji.

Jednak Fanpage to nie jedyne miejsce, gdzie jesteśmy regularnie aktywni.

WebWave w Social Media

 

Dokładnie tak samo, jak nasi użytkownicy, my też chcemy mieć głos w wirtualnym świecie. Dlatego też udzielamy się na innych kanałach społecznościowych niż Facebook.

Wiesz, gdzie możesz nas znaleźć?

Innym kanałem  jest Instagram. Pokazujemy tam nasze szablony, chwalimy się możliwościami kreatora oraz motywujemy do pracy nad swoją stroną.

Równie aktywnie działamy na LinkedIn, gdzie dwa razy w tygodniu przeczytasz dłuższy akapit wprowadzający do naszych artykułów.

Jeżeli jednak preferujesz czytać w języku angielskim — obserwuj nas na Twitterze, z którego korzystamy właśnie w tym języku.

Oczywiście prowadzimy też nasz kanał na YouTube, gdzie możesz regularnie wracać do naszych przeprowadzonych webinarów, uczyć się podstawowych funkcji w kreatorze czy oglądać wideoeseje.

 

Nasza grupa — społeczność WebWave

 

w 2016 roku założyliśmy własną społeczność, aby być w jeszcze lepszym kontakcie z naszymi użytkownikami. To tutaj można porozmawiać i poprosić o porady dotyczące tworzenia stron.  Nie tylko, to grupa służąca merytorycznej dyskusji na temat pracy w naszej aplikacji. Użytkownicy mogą zadawać i odpowiadać sobie nawzajem na pytania, czy prosić o opinię na temat stworzonych przez nich stron. Można na niej znaleźć webmasterów na co dzień zajmujących się pracą w naszym narzędziu i chętnie dzielą się oni wiedzą i doświadczeniem.

Zawsze cieszy nas chwalenie się stroną zbudowaną w WebWave, bo sami też jesteśmy ciekawi, w jaki sposób nasi użytkownicy wykorzystują możliwości kreatora.

Ponad 1300 członków grupy stanowi zwartą i aktywną społeczność, która poprawia wzajemnie błędy i pomaga w rozwoju. Nie może Cię tam zabraknąć.

 

Kreator inspirowany użytkownikami

 

Dla nas — zespołu WebWave — kontakt z osobami korzystającymi z kreatora jest kluczowy. To właśnie dzięki niemu wiemy, co wymaga poprawy, które funkcje są szczególnie pożądane i jakie wizje mają twórcy stron.

Poprzez rozmowę z nami nawet Ty możesz mieć wpływ na to, co zostało wprowadzone wprowadzane w niedalekiej przyszłości. Jeżeli masz już gotowy pomysł, zawsze możesz go opublikować na naszej podstronie, gdzie dajemy możliwość, aby głosować na najbardziej interesujące funkcje.

Nie chcemy, aby nasze narzędzie było rozwijane „w ciemno”, dlatego zgodnie z ilością głosów kolejno rozpoczynamy pracę nad Waszymi pomysłami.

 


 

Niezależnie jaki masz pomysł na swoją stronę, możesz go zrealizować poprzez nasze narzędzie. Jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia.

 


 

Realizowane projekty

 

Automatyczne RWD, czyli responsive web design to możliwość stworzenia wersji na mniejsze ekrany za pomocą jednego prostego kliknięcia. Nie będzie konieczności ustawiania poszczególnych elementów i dopasowywania każdego ekranu.

Analizator SEO to jedno narzędzi, na które sama bardzo czekam. Niewiele jest darmowych możliwości poprawy pozycjonowania w języku polskim. Po wprowadzeniu tej funkcji będzie ona w stanie przeskanować Twoją podstronę lub artykuł, a następnie wskaże, co możesz poprawić, aby Google lepiej indeksował Twoją stronę.

Elastyczne ustawianie elementów jest już co prawda w fazie otwartych beta testów, jednak i tak warto opowiedzieć o funkcji, której nie ma żaden inny kreator stron. Pozwala ona ustawiać wielkość elementów w procentach oraz umożliwia umieszczanie ich do rozmiarów ekranu względem wielkości okna, w którym wyświetlana jest strona internetowa. Np. pozwala ustawić slider na pełną wysokość i szerokość wyświetlanego ekranu, na którym się ukazuje...

TY możesz być przyszłością WebWave

Wszystko, co robimy tworzone jest z myślą o naszych użytkownikach. Dlatego też zależy nam, aby nasza społeczność nadal się rozrastała i powiększała.

Pisane przez nas artykuły, prowadzone webinary, tworzone poradniki i obszerne bazy wiedzy — to dla Was.

I jest nam niezmiernie miło, jeżeli chce i może korzystać z tego coraz szersze grono odbiorców.

 

Koniecznie przeczytaj podobne artykuły:

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

15 maja 2019

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: