Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autor: Anna Pawłowska

Data publikacji: 16 lipca 2024

Jak zrobić dobry One Pager? Przykłady, szablony i wskazówki dla jednej strony

One pager: co to

Chcesz przedstawić swój biznes. Krótko. Na temat. Oszałamiająco

 

Nie ma ku temu lepszej opcji niż stworzenie strony internetowej typu One pager. 

 

A ja chętnie Ci w tym pomogę. Startujemy!

 

Kluczowe wnioski:

  • One pager to pojedyncza, zwięzła strona internetowa.

  • Strona typu one page przyda się, jeśli chcesz przedstawić swoją firmę/ofertę/produkt w intrygujący, ale skondensowany sposób.

  • Dobry one pager powinien mieć określony cel  i grupę docelową, indentyfikować problemy i przestawiać ich rozwiązanie, mieć chwytliwy nagłówek i jak najwięcej konkretów.

 

Sprawdź także:

 

Czy projektowanie stron musi być trudne?

 

Kiedy przydaje się prosta strona internetowa?

 

Jak zrobić landing page?

 

Co to jest One pager?

 

One pager to zwięzła strona internetowa, bez dodatkowych podstron, czy niepotrzebnych sekcji. Użytkownik, aby dowiedzieć się więcej, przewija witrynę w dół. 

One pager (a po polsku: pojedyncza strona) przedstawia, co robi Twoja firma, w jaki sposób i czym się wyróżnia na tle konkurencji. 

Ale żeby dobrze to zrozumieć, musisz wiedzieć czym nie jest One Pager. 

 

One pager a microsite

 

Microsite to dedykowana witryna lub mała grupa stron internetowych, które są oddzielone od głównej witryny firmy. Zwykle są tworzone na potrzeby kampanii marketingowych, budowania świadomości marki lub wyróżnienia konkretnego produktu, wydarzenia bądź inicjatywy. 

Strony typu microsite powinny być jak najmocniej wciągające i interaktywne. Mogą też zawierać wiele podstron, które rozbudowują informacje i angażują odwiedzających. Jest więc wiele podobieństw z one page. Ale spójrz jeszcze raz na pogrubioną czcionkę w akapicie powyżej. To właśnie te cechy robią różnicę. 

 

One pager a landing page

 

Możesz być wciąż trochę zdezorientowany i mylić one pager z landing page. Nic dziwnego.

Jednostronicowa witryna może być stroną docelową i na odwrót. Możesz używać i dostosowywać landing page w taki sposób, by wyglądał na one pager. Najważniejszy w tym wszystkim jest kontekst i cel - Landing Page powstaje na potrzeby konkrentej kampanii i skupia się na przedstawieniu jednego tematu. A one pager to np. wizytówka całej Twojej firmy, pełnowartościowa witryna, którą postanowiono skonstruować bez podziału na podstrony. 

Więcej, o tym, czym dokładnie jest landing page dowiesz się w tym obszernym wpisie

 

 

Rodzaje stron typu one page

 

One pager to nie tylko wizytówki firmy. Mogą to być też m.in. materiały promocyjne czy newslettery. Najczęściej spotkasz się z podziałem, który przedstawiłam poniżej. 

 

Promocyjny one page

 

One page’s stworzone do celów marketingowych będą (podobnie jak landing page) skupiać się na konkretnej ofercie i zwracać się do użytkownika w bezpośredni sposób. Taki one pager ma skłonić czytelnika do skorzystania z oferty, np. rozmowy telefonicznej lub przejścia do strony internetowej. 

 

biznesowy one pager

 

Edukacyjny one page

 

One pagery są tworzone także w celach edukacyjnych. Ich zadaniem jest np. wyjaśnienie pracownikom kluczowych zasad, inicjatyw lub procesów. Mogą być także używane jako wewnętrzne notatki informujące zespół o nadchodzących wydarzeniach. 

 

Biznesowy one pager

 

Taka strona opisuje, czym zajmuje się Twoja firma. Powinna zawierać logo, misję, ofertę usług lub produktów, korzyści wynikające z ich stosowania oraz informacje kontaktowe. 

 

Prezentacja inwestorska

 

Jeśli szukasz wsparcia finansowego dla swojej firmy, potrzebujesz pitch deck (krótkiej prezentacji inwestorskiej). Zwykle przedstawiana jest w pokazie slajdów, ale Ty możesz się wyróżnić, używając one page’a. Nie zapomnij o takich elementach jak logo, unikalna cecha produktu, analiza rynku i prognoza przychodów, lista kluczowych członków zespołu, harmonogram premiery oraz cel wsparcia.

 

Jak wykorzystać one pager?

 

Ktoś mógłby zapytać: „Po co mi one pager? Czy nie mogę kierować użytkowników po prostu na swoją witrynę?” 

 

Możesz, ale po co. Twoi potencjalni klienci nie zawsze mają czas i ochotę na przeszukiwanie wszystkich stron w witrynie w poszukiwaniu najistotniejszych dla nich informacji. Co więcej, różni klienci mają różne potrzeby. One page pozwala dopasować do nich rodzaj przekazu oraz podać im skondensowane odpowiedzi. 

 

Z tego powodu one pager powinien być użyty, gdy chcesz:

  • spersonalizować przekaz dla konkretnej grupy odbiorców;

  • dostarczyć najważniejsze informacje, np. cennik lub wizję rozwoju produktu;

  • podsumować wnioski po webinarze lub prezentacji, uwypuklić kluczowe punkty i pomóc je zapamiętać słuchaczom;

  • przedstawić firmę i ofertę w szybki oraz zapadający w pamięć sposób (np. na konferencji);

  • poprowadzić rozmowę twarzą w twarz, opierając się na łatwych do znalezienia wnioskach i informacjach;

  • stworzyć zwięzłą prezentację dla potencjalnych klientów, którzy jeszcze nie znają Twojego produktu lub firmy;

  • szybko poinformować o korzyściach wynikających z inwestycji w Twoje rozwiązanie (np. w trakcie prezentacji dla kadry kierowniczej firmy);

  • przeprowadzić kampanię mailingową;

  • ogłosić wprowadzenie nowych funkcji lub produktów w łatwy do zrozumienia sposób;

  • ułatwić klientom szybkie podjęcie decyzji na podstawie zebranych informacji.

 

Zalety strony typu one page

 

Porozmawiajmy chwilę o zaletach one pagerów. Oto ich najmocniejsze strony. 

 

Prosta nawigacja

 

Jednostronicowe witryny powstały z myślą o prostocie. Użytkownik nie znajduje linków i różnych opcji w menu. Musi więc skonsumować treści od początku do końca, ewentualnie przewijając stronę w górę lub w dół. Sposób ten bardzo ułatwia przyswajanie informacji. Nie ma rozpraszaczy. Nie ma przeskakiwania po podstronach w poszukiwaniu treści. Wszystko podane klarownie i w sposób uporządkowany. 

 

Lepsze wrażenia mobilne

 

Przewijanie jest bardziej naturalne, kiedy korzystamy z urządzeń mobilnych. A ponieważ to najbardziej popularny sposób surfowania (już dawno wyparł on urządzenia stacjonarne), jest naturalną zachętą do pozostawania na stronie. 

One pager może wykorzystać tzw. leniwe ładowanie. Działa ono na zasadzie ładowania tylko tych treści, które są wyświetlane w tej chwili na ekranie. Dzięki temu cała witryna ładuje się szybciej, nie ma potencjalnych zawieszeń ani awarii na urządzeniach z ograniczoną pamięcią. 

 

zalety stron typu one pager

 

 

Łatwa do przyswojenia treść

 

Strona typu one page podąża za linowym wzorcem. Korzyść dla Ciebie jest taka, że kontrolujesz sposób, w jaki użytkownicy konsumują treść. Możesz ich poprowadzić prosto do przycisku CTA bez obaw, że wcześniej przejdą na inną podstronę. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeśli chcesz opowiedzieć historię prowadzącą do określonego wyniku lub konkluzji. 

 

Możliwość szybkiego osiągnięcia autorytetu strony

 

Najpierw słowo wyjaśnienia. DA (autorytet domeny) i PA (autorytet strony) to wyniki rankingowe używane do przewidywania, jak dana strona wypada w wynikach wyszukiwania. Zasady SEO są dość proste, choć bywają też brutalne - im więcej osób linkuje do Twojej witryny, tym wyższy będzie wynik jej autorytetu.

Jaki ma to związek z one pager? Ano taki, że każdy link będzie wskazywał na tylko jeden adres URL, co może ponieść domain authority i page authority. 

 

Niskie koszty utrzymania

 

Stronę one page nie musisz tak często aktualizować jak rozbudowaną witrynę. Raczej nie będą się na niej pojawiać nowe artykuły blogowe, ani newsy. Oszczędzasz w ten sposób i czas i pieniądze. A jeśli wystąpi na niej jakiś problem, jego znalezienie i naprawienie będzie dużo łatwiejsze. 

 

Wyższy współczynnik konwersji

 

Ponieważ na one pager nie ma zbyt wiele rozpraszaczy, łatwiej będzie Ci utrzymać uwagę użytkownika i sprzedać mu swój produkt. Dlatego właśnie tego typu witryny nadają się do generowania klientów, leadów i subskrybentów. 

 

 

Kiedy one pager będzie złym wyborem

 

Niby każdy lubi zupę pomidorową. A jednak nie gotujesz jej przy każdej okazji. Podobnie jest ze stronami typu one pager - mają wiele zalet, ale nie sprawdzą się w każdym przypadku. Pozwól, że przybliżę Ci nieco ich wady.

 

Pozycjonowanie

 

Słabo rozbudowana treść może być dla Googla argumentem, by nie pozycjonować wysoko Twojej strony. Jeśli nie zależy Ci specjalnie na SEO, to nie zawracaj sobie tym głowy. Ale jeśli wyniki organiczne są ważne dla Twojego biznesu, pamiętaj że one pager dużo trudniej zoptymalizować. 

 

Utrata wielu słów kluczowych

 

Pojedyncze strony bazują na jednym lub dwóch słowach kluczowych. Tych, które najlepiej opisują Twój biznes. Może Cię przez to wiele ominąć. Na przykład musisz zdecydować, czy projektant wnętrz Kraków będzie ważniejszy niż projektowanie mieszkań małopolskie. Nie możesz mieć ich obu. 

 

Brak głębokiej treści

 

Musisz postawić na przedstawienie tylko kluczowych informacji. Ma to swoje skutki uboczne. Nie możesz zdobyć linków na inne słowa kluczowe i liczyć na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Chcesz złamać zasady i wprowadzić więcej treści? Ryzykujesz utratę uwagi odwiedzających.

 

Brak świeżej treści

 

Świeża treść to jak wysyłanie smsów do Googla. "Hej! Jestem aktualna! Moja witryna jest ważna!". Bez tego trochę nachalnego flirtu, Twoja strona zostanie w tyle za tymi, które regularnie publikują posty na blogach i artykuły informacyjne. 

 

Trudności w skalowaniu

 

Pomysł na biznes się zmienił i zamierzasz wprowadzić nowe usługi lub produkty? Wybij sobie to z głowy w przypadku one pagera!

Chyba, że postawisz na tworzenie stron w kreatorze WebWave. Wtedy swoją koncepcję i model biznesowy możesz zmienić w dowolnym momencie. 

 

One pager: poradnik jak zrobić?

 

Przejdę teraz do konkretów, czyli tego, jak stworzyć swój pierwszy one pager. Wystarczy 5 kroków!

 

jak zrobić one pager

 

1. Określ cel one page’a i wybierz grupę docelową

 

Dobry one page ma ściśle określony, jasny cel. Wybierz jeden z opisanych powyżej lub wymyśl własny. 

 

Stwórz także brief, czyli dokument opisujący na czym będzie polegać zlecenie. Powinien on zawierać następujące elementy:

  • Cel projektu (np. wzrost sprzedaży lub zwiększenie rozpoznawalności marki);

  • Grupę docelową (tego, jak określić swoją grupę docelową, dowiesz się z poprzedniego wpisu);

  • Miarę sukcesu (np. wskaźnik zaangażowania użytkownika, lub ilość reakcji na wezwanie do działania).

 

2. Zidentyfikuj problemy, które chcesz rozwiązać

 

Dowiedz się wszystkiego o wyzwaniach Twoich potencjalnych klientów. Usłysz ich głos na forach społecznościowych czy w opiniach kupowanych przez nich produktów. 

 

Następnie ubierz w słowa te problemy, na które odpowiada Twoje rozwiązanie. W tym celu użyj formuły:

 

[Produkt lub usługa] pomaga [grupie docelowej] [rozwiązać problem lub osiągnąć cel] dzięki [Twojej unikalnej korzyści].

 

Nie wiesz, co wyróżnia Twoją ofertę? Spróbuj ustalić swoje USP. Możesz o tym przeczytać na naszym blogu. 

 

3. Stwórz chwytliwy nagłówek

 

Kolejny krok to wymyślenie nagłówka, który zainteresuje odbiorców. Wykorzystaj jeden z tych sprawdzonych szablonów:

  • Przekształć [wynik] z pomocą [rozwiązania] – „Zwiększ swoją wydajność dzięki sztucznej inteligencji”.

  • Osiągnij [korzyść] szybciej dzięki [rozwiązanie] – „Osiągnij wyższe dochody szybciej dzięki mądremu inwestowaniu”.

  • [Czynność] [korzyść] z [rozwiązanie] – „Przygotuj pyszne dania z Thermomixem”.

  • Uwolnij [wynik] z pomocą [rozwiązania] – „Uwolnij kreatywność dzięki nowej metodzie tworzenia notatek”.

  • [Rozwiązanie] dla [korzyści] w [ramach czasowych] –„Rozwiń swoją firmę w 90 dni dzięki strategii opartej na danych”. 

 

 

4. Wprowadź jak najwięcej konkretów

 

Użytkownicy, którzy wejdą na Twój one page, nie potrzebują pięknie zbudowanych zdań i rozwlekłych opisów. Szukają konkretnych informacji. Pozwól im je znaleźć.

 

Pamiętaj o takich elementach, jak:

  • Logo firmy:  umieść je w widocznym miejscu, na przykład w jednym z górnych rogów. Dzięki temu czytelnik od razu zorientuje się, z jaką marką ma do czynienia. 

  • Wprowadzenie: krótko nakreśl kontekst dla reszty treści.

  • Opis problemu: Napisz o problemach lub wyzwaniach, które rozwiązuje Twój produkt.

  • Omówienie rozwiązania: Wyjaśnij, jak Twój produkt rozwiązuje wymienione problemy. Skoncentruj się na jego kluczowych funkcjach i korzyściach.

  • Wartość: Podkreśl unikalną wartość Twojego produktu w porównaniu z jego alternatywami. Podaj argumenty na to, że będzie najlepszym wyborem w danej sytuacji.

  • Wiarygodność: Użyj konkretnych przykładów (studium przypadków), referencji lub cytatów zadowolonych klientów. 

  • Możliwości zastosowania: Opisz przypadki użycia Twojego produktu.

  • Korzyści: Podsumuj najważniejsze korzyści oraz wyniki, których klienci mogą oczekiwać po skorzystaniu z Twojego produktu. Skup się przede wszystkim na tym, jak wpłynie on na życie osobiste lub karierę zawodową grupy docelowej. 

  • Statystyki i dane: Uwzględnij statystyki potwierdzające skuteczność Twojego rozwiązania.

  • Referencje: Zaprezentuj rekomendacje ekspertów branżowych, influencerów lub uznanych marek, by wzbudzić zaufanie potencjalnych klientów.

  • Porównanie z konkurencją: Podkreśl, dlaczego Twój produkt będzie lepszym wyborem niż wybranie alternatywy konkurencji. 

  • Cena lub przedział cenowy: To pomoże Twojej grupie docelowej ocenić, czy dane rozwiązanie mieści się w ich budżecie. 

  • Wezwanie do działania: Na przykład pobranie wersji demonstracyjnej lub kontakt z zespołem sprzedaży. 

  • Informacje kontaktowe: Tu umieść wszystkie istotne informacje kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu, strona internetowa, linki do mediów społecznościowych). 

 

 


 

Wskazówka: Po napisaniu całego tekstu, przeczytaj go jeszcze raz i zadaj sobie pytanie: Czy ta strona przekonuje mnie do poświęcenia jej swojego czasu lub pieniędzy? Czy nie potrzebuję więcej informacji, by się o tym upewnić? Taki eksperyment myślowy pomoże Ci stworzyć skuteczniejszy one pager. 

 


 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

5. Zaprojektuj

 

Masz już całkiem porządny szkic strony typu one page. Czas na zaprojektowanie jej układu i pozostałych elementów wizualnych.

 

Wprowadź elementy wizualne

 

Elementy wizualne, czyli diagramy, infografiki, czy zdjęcia produktów odgrywają kluczową rolę w zwiększeniu skuteczności one page’a. Są w stanie przekazać złożone informacje w szybki i przejrzysty sposób. Użyj ich, aby ułatwić użytkownikowi zrozumienie tekstu i rozbić większe fragmenty treści.

 

Pamiętaj o whitespace

 

Być może chcesz zawrzeć na one page jak najwięcej informacji. Bywa to jednak zwodnicze. W przypadku stron internetowych – podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia – mniej znaczy więcej. Pozostawienie pustej przestrzeni na stronie jest tak samo ważne, jak treść: kieruje wzrok na najważniejsze elementy i zapobiega przeciążeniu wzroku. 

 

Więcej na temat roli whitespace na stronie internetowej przeczytasz w innym naszym wpisie. 

 

Zachowaj spójność

 

W swoim one page umieść elementy brandingu firmy, takie jak logo, kolory i typografia. Powinny być spójne z tym, co masz na innych swoich stronach. Dzięki temu użytkownicy szybciej rozpoznają Twoją markę.

 

jak zaprojektować one pager

 

Stwórz przejrzystą strukturę

 

Hierarchia nagłówków i innych treści powinna być wyraźna i łatwa do zrozumienia. Wyróżnij podtytuły, kluczowe punkty i oczywiście wezwanie do działania. To właśnie na tych elementach zatrzyma się wzrok użytkownika.

 

Jakich błędów unikać?

 

Lepiej uczyć się na czyichś błędach niż na własnych. Poznaj typowe wpadki innych twórców i staraj się ich unikać.

 

Przeciążenie informacjami

 

Nie umieszczaj zbyt wielu informacji w swoim one page’u. Będzie on wtedy sprawiał wrażenie zagraconego, a to utrudnia zrozumienie przesłania. Zamiast tego skoncentruj się na kluczowych punktach, pomijając nieistotne szczegóły. Treść powinna być maksymalnie skondensowana i skupiać się na jednym temacie

 

Brak atrakcyjności wizualnej

 

Kolejnym błędem jest zaniedbanie aspektu wizualnego, przez co strona wyda się nijaka lub nieatrakcyjna. Żeby temu zapobiec, wprowadź grafiki, obrazy oraz proste animacje. Możesz też pokusić się o scrollytelling, czyli technikę opowiadania historii za pomocą przewijania strony. Filmy, dźwięk i grafiki są uruchamiane przez ruchy użytkownika, a to pozwala mu bardziej się zaangażować. 

 

Ignorowanie grupy docelowej

 

Na ten błąd absolutnie nie możesz sobie pozwolić. Nie biorąc pod uwagę preferencji i potrzeb swojej grupy docelowej, skazujesz swój one pager na porażkę. Jak tego uniknąć? Dokładnie analizuj treść oraz poproś o informacje zwrotne od innych – najlepiej kogoś, kto należy do Twojej grupy docelowej. 

 

Niewłaściwe informacje kontaktowe

 

W przypadku niepełnych lub nieaktualnych informacji kontaktowych, użytkownicy nie będą mogli nawiązać z Tobą kontaktu. Sprawdź je kilkakrotnie i upewnij się, że zamieszczone linki prowadzą do prawidłowych adresów

 

Zaniedbywanie korekty

 

Nie musisz być wirtuozem pisania, żeby stworzyć poprawne gramatycznie i stylistycznie teksty. Do sprawdzania interpunkcji oraz błędów ortograficznych, użyj takich programów jak Ortograf.pl. Natomiast zbyt skomplikowane zdania wskaże ci Hemingway Editor. Pozwalając na to, by tekst był najeżony literówkami lub – co gorsza – błędami ortograficznymi, nie wywołasz dobrego wrażenia u odbiorcy. 

 

Brak jasnego wezwania do działania (CTA)

 

Pominięcie wyraźnego wezwania do działania sprawia, że czytelnicy nie wiedzą, jakie kroki powinni podjąć. Niech Twoje CTA (Call to Action) będą konkretne, łatwe do znalezienia i zrozumienia

 

Brak aktualizacji

 

Innym, dość często pojawiającym się błędem jest użycie nieaktualnych informacji lub brak regularnej aktualizacji strony. Użytkownicy mogą wtedy odnieść wrażenie, że witryna jest nieprofesjonalna lub niegodna zaufania. Dlatego regularnie przeglądaj i aktualizuj swoje one pagery. Zamieszczaj też dane pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. 

 

Brak responsywności

 

Wielu twórców nadal poprzestaje na projekcie strony dostosowanym wyłącznie do ekranu komputera lub telefonu. Tymczasem potrzeba czegoś więcej – responsywności. Strona powinna dobrze się wyświetlać na każdym urządzeniu. Kompleksowy poradnik na temat tego, jak to zrobić znajdziesz tutaj

 

Przykłady one pager

 

Ogólny/firmowy dokument

 

Na wydarzeniach networkingowych lub konferencjach możesz potrzebować ogólnego one pager. Będzie on czymś w rodzaju przeglądu Twojej firmy. One pager może być niezbędnym narzędziem, gdy firma się rozwija i poszerza grupę docelową. Wtedy jego celem jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i zachęcenie ich do dowiedzenia się czegoś więcej. Może być też przydatny, gdy chcesz przyciągnąć inwestorów. 

 

one pager produktu

 

Zawiera wszystkie standardowe elementy, takie jak:

  • nazwa i logo firmy,

  • krótka informacja o rodzaju działalności,

  • zdefiniowany problem i jego rozwiązanie,

  • główne korzyści lub cechy tego rozwiązania,

  • docelowy rynek,

  • przyszłe cele,

  • dane kontaktowe,

  • CTA, czyli wezwanie do działania.

 

Jednostronicowy dokument dla startupu

 

Wyobraź sobie, że dopiero startujesz z jakimś projektem i chcesz przekonać do niego potencjalnych inwestorów. Potrzebny Ci one pager startupu. Przygotuj różne jego wersje dla każdego odbiorcy. 

one pager dla startupu

Nie może w nim zabraknąć:

  • nazwy i logo firmy,

  • przedstawienia zespołu,

  • krótkiej prezentacji problemów i jego rozwiązania,

  • rynku docelowego,

  • szczegółów finansowych,

  • strategii sprzedaży,

  • głównych konkurentów,

  • kamieni milowych,

  • opinii klientów. 

 

One pager produktu

 

One pager dla osobnego produktu? To dobre rozwiązanie, gdy chcesz wspomóc sprzedaż jakiejś nowości.

 

one pager dla produktu

 

Zazwyczaj znajduje się w nim:

  • opis grupy docelowej,

  • nazwa i slogan reklamowy

  • punkty zapalne, które rozwiązuje Twój produkt,

  • podstawowe cechy produktu lub usługi,

  • opinie klientów i przegląd firmy.

 

To, co sprawia, że przekaz jest atrakcyjny, to listy punktowe, wizualizacja projektu i minimalistyczny design. 

 

Osobisty one pager

 

Nie masz czasu lub potrzeby, by stworzyć portfolio. Ale chcesz się dobrze zaprezentować przed przyszłym pracodawcą. Co powiesz na osobisty one page? Własną witrynę możesz potraktować jako podsumowanie najważniejszych danych, osiągnięć i umiejętności. 

Osobisty one pager to rodzaj spersonalizowanej wizytówki. Różnica polega na tym, że możesz powiedzieć o sobie więcej bez użycia mnóstwa słów. I na pewno zostaniesz lepiej zapamiętany niż ci, którym taki pomysł nie przyszedł do głowy.

 

osobisty one pager

 

W one page pochwal się:

  • tym, w czym jesteś dobry,

  • poprzednimi projektami,

  • ofertą usług. 

 

One pager - wizytówka firmy

 

Dla niektórych one pager jest sposobem na przekazywanie wewnętrznych informacji. Ale dla wielu małych przedsiębiorców i freelancerów to właściwie strona docelowa. 

Zobacz na poniższy schemat i utrwal sobie, jakie elementy powinna zawierać jednostronicowa witryna. Czy udało Ci się zadbać o wszystkie?

 

Szablon one pager

 

Nie musisz tworzyć wszystkiego od pustej kartki. Skorzystaj z szablonów dostępnych w WebWave by stworzyć oszałamiający one pager!

 

szablony one pager

 

One Pager: podsumowanie

One pager to bardzo przydatne i skuteczne narzędzie. Wykorzystaj je do reklamy swojej firmy, produktu, a nawet samego siebie. Zobacz, jakie to łatwe i ciesz się efektami!

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

16 lipca 2024

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: