Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Nowości w roku:

Wszystkie funkcje

Nowe funkcje

Planowane funkcje

Wpisz kod i kliknij Dodaj.

Następnie rozwiń kartę Kody Rabatowe.

Przejdź do Ustawień konta.

Twój kod rabatowy na nową stronę:

Znajdź prezent na tej stronie

Zobacz najnowsze zmiany wprowadzone do kreatora stron www WebWave

Mniejsze zmiany wprowadzamy w kreatorze stron internetowych WebWave prawie codziennie. Większe modyfikacje wprowadzane są kilka razy w miesiącu. Wszystko po to, abyś mógł tworzyć strony internetowe o dokładnie takiej szacie graficznej, jak chcesz.

Wykorzystuj nowe funkcje kreatora stron www WebWave i łatwo twórz strony internetowe.

Nowości w 2022

5 stycznia 2022

  • 1304 nowe ikony w banku ikon. Dzięki tej nowości można jeszcze łatwiej dobrać ikony pasujące stylu strony.

  • Zablokowaliśmy w panelu ustawień elementów funkcje, które w pewnych sytuacjach nie działały. Dzięki temu nie ma już sytuacji, że jakąś funkcję włączamy, albo zmieniamy, a na stronie nic się nie dzieje.

  • Dodaliśmy możliwość konwersji prostego elementu tekstowego na zaawansowany. Dzięki temu, jeśli chcesz dodać zaawansowane formatowanie tekstu, możesz jednym przyciskiem włączyć dodatkowe ustawienia.
 

21 stycznia 2022

  • Zmieniliśmy ikonografię w kreatorze. Dzięki temu kreator jest bardziej estetyczny i czytelny

  • Poprawiliśmy wygląd zablokowanych zakładek w panelu ustawień elementów. Dzięki temu panel ustawień wygląda bardziej estetycznie i jest bardziej przejrzysty, szczególnie podczas edycji trybów RWD.

 

27 stycznia 2022

  • Jak zaznaczymy element, to od razu widać, z jakimi innymi elementami jest on powiązany. Dzięki temu można łatwiej edytować te powiązania i są one bardziej czytelne.

 

Styczeń

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie