Zaloguj się

Zarejestruj się

Panel Webmastera

Autor: Bartosz Zalipski & Paula Niziołek

Od barmana do dyrektora marketingu - rozmowa 
z Michałem Dmitrowiczem

W kolejnej odsłonie serii podcastów przedstawiamy szczegóły pracy CMO, dyrektora marketingu w Webwave - czyli Michała Dmitrowicza! Jak zaczęła się jego przygoda w marketingu? Jak zarządza małymi i większymi budżetami? Czemu zaczyna pracę już od 6:00 i jakie są jego sposoby na kierowanie zespołem? Jesteś ciekawy?  Wysłuchaj naszego podcastu!


 

Michał pracy w marketingu nie miał w planach. O jego losie zadecydował przypadek. Swoją przygodę zaczął jako barman, później jego kariera potoczyła się zupełnie inaczej. Na samym początku ciągnęło go również do fotografii, jednak ostatecznie artystyczna dusza przegrała z jego planami zawodowymi i postanowił skupić się tylko na nich. 

Ciekawie prezentuje się historia odnośnie jego wykształcenia. Michał studiował dwa kierunki, a po pewnym czasie prowadził nawet własne zajęcia na uniwersytecie!

Obecnie zajmuje się organizacją pracy całego działu marketingu i dbaniem o to, aby działania zespołu przynosiły korzyści dla firmy. Michał w wywiadzie opowie więcej o tym, jak kieruje zespołem, na co zwraca uwagę podczas rekrutacji nowych osób do firmy, w jaki sposób prowadzi działania marketingowe, co robi poza pracą oraz zdradzi, czy zawsze ma włączony firmowy czat.

Jeśli jesteś ciekawy szczegółów dotyczących pracy na stanowisku Dyrektora Działu Marketingu, koniecznie sprawdź nasz podcast!

 

 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Zacznij teraz 

Ponad 600 000 ludzi tworzy strony za darmo, bez kodowania i przy wsparciu AI. Zobacz, jakie to proste

Zacznij teraz 

Zacznij teraz 

20 maja 2021

Zacznij teraz 

Popularne artykuły. 

Jak zrobić sklep internetowy?

Jak zrobić landing page?

Jak zrobić stronę internetową?

Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

Porozmawiaj z nami na czacie
Od godziny 08:00 do 24:00

          

Ta strona została stworzona w kreatorze WebWave.

Znajdziesz nas na: