Kreator stron www WebWave umożliwia tworzenie stron www z pełną swobodą. Strony internetowe możesz tworzyć zaczynając od czystej karty lub wykorzystując szablony www. Strona www bez kodowania? To łatwe - zacznij już teraz.

Panel webmastera

KONTAKT

contact@webwavecms.com
+48 731 395 898

KREATOR

OFERTA

DLA KLIENTÓW

WEBWAVE

MATERIAŁY

Ta strona została stworzona w całości przy użyciu naszego kreatora stron www WebWave. Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej.

EN

Zacznij Teraz

RO

Polub nasz profil na Facebooku, aby otrzymywać powiadomienia o nowych funkcjach, postach na blogu, szkoleniach i materiałach edukacyjnych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Twój e-mail
Zapisz się!
Zapisz się!
Udało się!
Podaj e-mail!

Blog

Tu dowiesz się, jak zrobić stronę internetową.

Chcesz być na bieżąco?

W kolejnej odsłonie serii podcastów przedstawiamy szczegóły pracy CMO, dyrektora marketingu w Webwave - czyli Michała Dmitrowicza! Jak zaczęła się jego przygoda w marketingu? Jak zarządza małymi i większymi budżetami? Czemu zaczyna pracę już od 6:00 i jakie są jego sposoby na kierowanie zespołem? Jesteś ciekawy?  Wysłuchaj naszego podcastu!

Michał pracy w marketingu nie miał w planach. O jego losie zadecydował przypadek. Swoją przygodę zaczął jako barman, później jego kariera potoczyła się zupełnie inaczej. Na samym początku ciągnęło go również do fotografii, jednak ostatecznie artystyczna dusza przegrała z jego planami zawodowymi i postanowił skupić się tylko na nich. 

Ciekawie prezentuje się historia odnośnie jego wykształcenia. Michał studiował dwa kierunki, a po pewnym czasie prowadził nawet własne zajęcia na uniwersytecie!

Obecnie zajmuje się organizacją pracy całego działu marketingu i dbaniem o to, aby działania zespołu przynosiły korzyści dla firmy. Michał w wywiadzie opowie więcej o tym, jak kieruje zespołem, na co zwraca uwagę podczas rekrutacji nowych osób do firmy, w jaki sposób prowadzi działania marketingowe, co robi poza pracą oraz zdradzi, czy zawsze ma włączony firmowy czat.

Jeśli jesteś ciekawy szczegółów dotyczących pracy na stanowisku Dyrektora Działu Marketingu, koniecznie sprawdź nasz podcast!

 

 


 

Koniecznie przeczytaj te artykuły:

 

Autor: Bartosz Zalipski & Paula Niziołek

20 maja 2021

Blog

Darmowe szkolenie z tworzenia stron internetowych 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

Wypróbuj nasz kreator stron internetowych i uzyskaj dostęp do darmowego szkolenia. Po rejestracji wyślemy Ci e-maila z linkiem do zapisu na szkolenie on-line. Na godzinnym szkoleniu dowiesz się jak samodzielnie stworzyć swoją stronę internetową!

Od barmana do dyrektora marketingu - rozmowa 
z Michałem Dmitrowiczem

 

ZACZNIJ TERAZ

PANEL WEBMASTERA

Logowanie

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, polub nasz profil na Facebooku i na bieżąco otrzymuj informacje o nowych wpisach na blogu!
 

- 50%

WIELKA PROMOCJA NA BLACK FRIDAY!

na Pakiet Premium w WebWave

ODBIERZ RABAT